< >

Ahmet Haşim Özsaray’a Hayırlı olsun ziyareti

Ahmet Haşim Özsaray’a Hayırlı olsun ziyareti

 

Sungurlu Temsilcimiz Hüsnü Güngör   Özel İdare Müdürlüğüne getirilen  Ahmet Haşim Özsaray’a  makamında  “Hayırlı olsun “  ziyaretinde bulundu.

 Sungurlu Kaymakamlık binasında  yeni yerleşkesinde  Ziyaret edilen Özsaray, en son görev yaptığı  Boğazkale ilçe Özel İdare Müdürlüğünde  de öne çıkan projelerle  hizmeti esas tuttuğunu ziyarette ifade etti.

Özsaray,   görev aldığı her yerlerde  vatandaşın  her vakit emrinde olduğunu,  imkanlar ve yasalar çerçevesinde bölge insanına faydalı ama  farklı projeler üretmek isteğini,  ziyaretten memnun kaldığını. Görev yetki ve sorumlulukları dahilinde  Sungurlu da da yapacakları çok işleri olduğunun altını çizdi.

 Şu anda görev yaptığı binanın eski Sungurlu  Kaymakamlık binası,  Eski Sungurlu adliyesi olduğunu   burada görev yapan Hakim ile  Savcıların karar makamı olduğuna vurgu yaparak,  makam  odasının bu alanda da manevi ve sorumluluklarını daha yükselttiğini sözlerine ekledi.

Ziyarette görüşlerini ifade eden  Ayhaber Sungurlu Temsilcisi  Hüsnü Güngör , Ahmet bey  işinde samimiyetine inandığımız Sungurluda yetişen önemli bir bürokrat. Kendisinin deneyimlerini ilçemiz için kullanacağından hiç kuşkum yok.Önümüzdeki süreç de hem Sungurlu hem de Çorum için önemli projelere imza atacağına inanıyorum. Ayhaber ailesi olarak müdürümüze  hayırlı hizmetler yapmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Allah muvaffak eylesin” dedi.

Sungurlu Özel İdare Müdürlüğüne atanan Ahmet Haşim Özsaray görev yaptığı ilçelerde yaptığı projelerle kendinden söz ettirmişti. Hatuşa’nın merkezi Boğazkale de de turizm gelişmesine katkıda bulunmuş projeleri ile büyük beğeni kazanan çalışmalara imza atmıştı.Bu özelliğinden dolayı da kendisine "Projeci Müdür" lakabını yöre halkı takmıştı.

 

Bu Haber 348 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti