< >

AK PARTİ KEÇİÖREN İLÇEDE MEDYA ALGISI KONUŞULDU

AK PARTİ KEÇİÖREN İLÇEDE MEDYA ALGISI KONUŞULDU
İşçi Komisyonunun bu haftaki konuğu Gazeteci-Yazar Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan oldu.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Keçiören İlçe Başkanlığında her hafta komisyonlar tarafından düzenlenen etkinliklere bir yenisi daha eklendi.

 

AK Parti İşçi Komisyonunun bu haftaki konuğu Gazeteci-Yazar Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan oldu.

 

Medya Algısının konu eğildiği toplantıda gündemi değerlendiren Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan, Çözüm sürecinde gelinen nokta, Ülkede oluşturulmak istenen Medya algısı, Seçimler öncesi şer güçlerin planları gibi gündeme dair görüşlerini dile getirdi.

 

 

Son günlerde Çağlayan Adliyesinde Savcımızın Şehit edilmesi, ülke genelinde elektrik kesintileri, Emniyet Müdürlüğüne saldırı, Fenerbahçe otobüsünün saldırıya uğramasının bir tesadüfler zinciri olmadığını söyleyen Tufan “Bütün bunlara birer sıradan olayı demek mümkün değil. 7 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimlerinde birilerinin hesabı olduğunu gösteriyor. Ülke insanının yapması gereken uyanıp olup provokasyonlara gelmesin. Oluşturulmak istenen medyadaki olumsuz havaya kanmayalım.”dedi.

 

AK Parti Keçiören İlçe Teşkilatı İşçi Komisyonu Başkanı Ramazan Kozan’da toplantıda yaptığı açıklamada yaklaşan seçimlerde teşkilat olarak birlik beraberlik içinde ülkenin istikrarının bozulmaması için çalışacaklarını söyledi.

 

Toplantıya erkeklerin yanı sıra bayanlarında ilgi göstermesi dikkat çekti.

 

Bu Haber 6885 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  MEDYA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti