< >

AK PARTİ KIRIKKALE DE İL VE İLÇE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

AK PARTİ KIRIKKALE DE İL VE İLÇE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI


AK Parti il başkanlığının düzenlediği bir programla bütün adayları tanıttı. Kırıkkale kültür müdürlüğü salonunda düzenlenen program iki saat sürdü. Programa MYK üyesi Ahmet Tan misafir olarak katıldı.


İl Başkanı Nuh Dağdelen in konuşması ile başlayan tanıtım toplantısı mv.Ramazan Can,Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve mv.Ahmet Tan ın konuşmaları ile devam etti. Sıra adayları tanıtıma gelindiğinde salonu hınca hınç dolduran partililer büyük bir heyecanla kendi adaylarının açıklanmasını bekledi.


AK Parti adaylarının içerisinde Bahşılı ve Çelebi ilçelerinin başkanları değişirken diğerleri aynı başkanlarla seçime girilmesine karar verildiği bildirildi.


Çerikli : NUH ŞAAHİN,Hacılar :MENDUH BAĞRIAÇIK,Bahşılı : RECEP ZAFER TEKİN, Balışeyh :ALİ DEDELİOĞLU, Çelebi : YAŞAR ERDEMİR, Delice : TURGUT ÖZDEM, Karakeçili : HÜSEYİN ÖZÇELİK, Keskin : DEDE YILDIRIM, Sulakyurt : KADİR ÇAKIROĞLU,  Yahşihan : AHMET SUNGUR ve Kırıkkale Merkez MEHMET SAYGILI olarak açıklandı birlikte verilen pozlardan sonra seçim bürosuna geçildi.

Bu Haber 419 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti