< >

AK PARTİ PURSAKLAR İLÇEDEN SİYASET ŞÖLENİ

AK PARTİ PURSAKLAR İLÇEDEN SİYASET ŞÖLENİ
Pursaklar Belediyesi Abdurrahman Karakoç Kültür merkezinde düzenlenen AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Nisan Ayı Danışma Toplantısı milletvekili adaylarının tanıtım şölenine dönüştü.

 

 

Pursaklar Belediyesi Abdurrahman Karakoç Kültür merkezinde düzenlenen AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Nisan Ayı Danışma Toplantısı milletvekili adaylarının tanıtım şölenine dönüştü.

 

 

İLÇE BAŞKANI MEHMET KABASAKAL” DURMAK YOK YOLA DEVAM”

 

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu teşkilat olarak Ankara’da ilklerde başarılı olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Kabasakaloğlu “ Cefakârca çalışan teşkilat mensuplarıma,  teşkilatlar arasına en başarılı ilçe olmamıza ve gösterdikleri katkılarından dolayı teşekkür ederim. 7 Haziran Milletvekili seçimlerinde de

bu başarımızı artırarak devam ettirmek için seçime kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Durmak Yok yola Devam ”dedi.

 

 

BELEDİYE BAŞKANI SELÇUK ÇETİN”EKSİĞİMİZ VARSA YERİNE GETİRİRİZ”

 

 

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Danışma toplantısında yaptığı konuşmada yerele ve genel manada hizmet konusunda yapılması gerekeni yaptıklarını söyledi. Çetin “ Mutlaka gelişen ve büyüyen ilçemizde eksiğimiz vardır. Bunu da tespit ediyor hemen yerine getiriyoruz. İlkleri yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak halkın talep ve isteklerini emin telaki ediyoruz.”dedi.

 

 

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Ahmet Gül, Şereflikoçhisar E.Belediye Başkanı Haklerdi Altuğ, AK Parti milletvekili aday adaylarından Ömer Bozoğlu, Mustafa Caymaz, Pursaklar Belediyesi Büyükşehir Meclis Üyesi Meral Bozoğlu ile AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda partili katıldı.

 

 

NESLİHAN CENK “GENÇLİĞİ TEMSİL EDİYORUM “

 

AK Parti Pursaklar İlçe Danışma Kurulunda adayların kendisini tanıttığı bölümde ilk konuşmayı gençliğin temsilcisi Neslihan Cenk yaptı. Siyasetin içinden gelen aile Baba ve annenin yapısını taşıdığını gördüğümüz Cenk “Sıralamada yerin önemi yok. İlk sıralardaki vekil gibi gece gündüz demeden çalışıyorum. Benim sorumluluğu gençliğin temsilidir. Herkesten çok çalışmayı kendime prensip edindim.”dedi.

 

 

BÜLENT YAĞMUR “BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ”

 

AK Parti Pursaklar İlçe Danışma Kurulunda Konuşan Ankara 2. Bölge Milletvekili adayı Av. Bülent Yağmur 7 Hazirandaki seçimlerin önemine değindi. Yağmur “ Her seçim mutlaka önemlidir. Ancak AK Parti için ülkemiz için bu seçim çok önemlidir. Bu bilinçle çalışmalarımızı yapmalıyız. Mesele sen ben meselesi değil ülke meselesidir. Geleceğimiz meselesidir.”dedi.

 

 

SELİM CERRAH “ İMAM HATİP LİSELERİNE ÖNEM VERDİK”

 

AK Parti Pursaklar İlçe Danışma toplantısında Belediye Başkanı Selçuk çetin’e teşekkürle başlayan Ankara 2. Bölge Milletvekili adayı Selim Cerrah “Ankara’da İmam hatip Liselerinin yapılması için geçmişte zor bir mesai dönemi yaşadık. Allah rağzı olsun Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 2004 yılında ilk talebimizi yerine getirerek bu günkü İmam Hatip Lisesinin yerine tahsis etti. Onu diğer ilçelerdeki liseler takip etti. Ne mutlu ki şimdi oradan vatana millete hayırlı insanlar yetişiyor.”dedi.

 

 

ADEM CEYLAN “BAŞKENTE ÇOK KATKIDA BULUNDUK”

 

Bürokratik görevi esnasında Ankara’ya sayısız hizmetlerde bulunduğunu hatırlatan Ankara 2. Bölge Milletvekili adayı Adem Ceylan “ Görev yaptığım dönemlerde Başkenti bir ucundan diğer ucuna halkın talep ve isteklerini yerine getirmekle meşgul oldum. Siyasi hayatımda daha fazla hizmet için çaba sarf ettim. Geldiğimiz noktada milletvekili seçimleri ile ilgili üzerimize düşen görevi dün yaptığımız gibi bugünde yapıyoruz. Bizim davamız gönül davasıdır. Bitmez tükenmez enerjimizi buradan alıyoruz” dedi.

 

NURİ ELİBOL “ PURSAKLAR GELİŞİMİNİ TAMAMLAMIŞ”

 

Türkiye Gazetesi Ankara Gurup Başkanı olan AK parti Ankara 2. Bölge milletvekili Adayı Nuri Elibol iki gündür ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunduğunu, mahalleleri gezdiğini hizmet açısından yapılacak birkaç husus dışında bir şey kalmadığını söyledi. Elibol” Pursaklar ilçesi metropol ilçelerden en hızlı gelişen bir yer olmuş. Çok sık protokol yolundan geçmemize rağmen Pursaklar da iç kesimlere doğrusu fasla girme imkânımız olmamıştı. Şimdi gördüğüm manzara karşısında hayrete düştüm. Pursaklar gelişimini tamamlamış. Bir iki konuda eksik var onlardı da yakında tamamlar. Hükümetin yerelde ne kadar iyi çalıştığının bu göstergesidir.”dedi.

 

AHMET BABA “ÇOK SIKI ÇALIŞMALIYIZ”

 

 

Keçiören de uzun yıllar yerel yönetimde aktif görevde bulunduğunu bu yöreyi iyi bildiğini söyleyen AK Parti 2.Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Baba yerel yönetimlerin başarısına dikkat çekti. Baba “ Kurucu Genel Başkanımız Sayın Erdoğan yerelde başlattığı hizmet zincirinden ülkede yeni siyasi alanlar gelişti, bu güne geldi. AK Parti olarak yereldeki başarımızı genele taşıdık. Yapılacak seçimlerde teşkilat olarak çok çalışmalıyız.”dedi.

 

NEVZAT CEYLAN “KALKINMA SİYASİ İSTİRARLA OLUR “

 

AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nevzat Ceylan Pursaklar İlçe Başkanlığının düzenlediği ilçe danışma toplantısında kendisini tanıttı. Siyasi konuşmalar bölümünde ülkede istikrarın önemine değinen Ceylan “ Uzun yıllardır teşkilatın içinde aktif görevler aldım. Ülkemizde AK parti iktidarı ile gelen istikrarın korunması için seçimlerden oyumuzu artırarak çıkmalıyız. Kalkınma siyasi istikrarın sürmesiyle olur.”dedi.

 

 

MAHMUT SAMİ MALLI “ AK PARTİ SÖZ VERİRSE TUTAR”

 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarından edindiği siyasi tecrübeye deneyimli siyasetçilerin de katkısını eklediğini söyleyen Ankara 2. Bölge milletvekili Adayı Mahmut Sezai Mallı “ Seçim çalışmalarında karşılaştığımız bir ailenin kahve davetine söz verdiğimiz gibi iştirak ettik. Bu güne kadar bize oy vermediğini söyleyen aile ziyaretimzle sözümüzde durduğumuz için oy vereceğini söyledi. Söz verdiniz davetimize icabet ettiniz dediler. Bizde diyoruz ki AK parti söz verdimi yerine getirir., Bu güne kadar böyle oldu bu günden sonrada olacak inşallah.”dedi.

 

AYHAN YILMAZ “ ANKARA’NIN ABİSİ SLOGANI TUTTU “

 

AK Parti Pursaklar İlçe Danışma toplantısında gençliğin “Ankara’nın Abisi” sloganına cevap veren AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayhan Yılmaz sorumluluğunun bilincinde olduğunu söyledi. Yılmaz “ Doğrusunu söylemek gerekir ise ilk anlarda Ankara’nın Abisi olabirmiyiz diye çok düşündük. Bu çok büyük sorumluluk istiyor. Ancak siyasi hayatımızda geçimişimize baktığımızda bizi bu konuma sevenlerimiz halkımız Ankaralılar zaten getirmişlerdi. Bizde Ankara’nın Abisi olmayı gönülden kabullendik. Vekil olduğumuzda da bunun sorumluluğu içerisinde olacağıma şimdiden söz veriyorum.”dedi.

 

 

        EMRULLAH İŞLER “MUHALEFETİN SÖZLERİNE KİMSE ANANMIYOR”

 

AK Parti Ankara 2.Bölge Milletvekili Adayı Emrullah İşler Pursaklar İlçe Danışma toplantısında yaptığı konuşmada muhalefetin seçim vaatlerine halkın itibar etmediğini söyledi. İşler “ Ülkede siyasi istikrarın sürmesini isteyen halkımız kuru, içi boş kof laflara itibar etmiyor. Bol keseden atan seçim vaatlerinin kaynağını sorguluyor. Sosyal medyayı iyi kullanan seçmenimiz dünyada neler olup bittiğini yakından takip ediyor. Liderlerin sözlerine ve gerçekleştirme olasılığına bakıyor. Ondan sonra kararını sandıkta özgürce kullanıyor. Biz halkımızı bu güne kadar güvendik. Bu seçimde de güveniyoruz “dedi.

 

Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu  ilçe danışma sonunda toplu hatıra resmi çektirildikten sonra yaptığı teşekkür konuşmasında ilçe teşkilatı olarak seçimlerde  dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Bu Haber 5080 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti