< >

Altındağ'da ki Çorumlular'dan Asım Balcı'ya destek

Altındağ'da ki Çorumlular'dan Asım Balcı'ya destek

31 Mart Yerel  seçimlere iki hafta gibi kısa bir süre kala seçim çalışmaları sahada bütün hızı ile davam ediyor. Ankara’nın güzide ilçelerinden Altındağ da Ak Parti Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Asım Balcı'ya Çorumlu hemşerileri sahip çıkmaya devam ediyor.

 

 

Cumartesi günü Ulucanlar Cezaevi yemekli salonda Çorum Osmancıklılar tarafından bir toplantı düzenlenmişti. Balcı'ya destek için düzenlenen yemekli toplantıya AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya da toplantıya katılmış Ankara da yaşayan Çorumluların istikrara sahip çıkmaları istenmişti.

Bu kez Altındağ Beşikkaya mahallesinde yaşayan Çorumlular açtıkları seçim bürosunda hemşerileri Asım Balcı'ya destek verdiler. Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Hayri Çağır'ın Çorumluların birlik beraberlik içinde istikrardan yana olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Çağır " Ankara da hemşeri federasyonları arasında Çorumluların yoğun nüfusa sahip olduğunu bilenler olarak istikrardan yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara Büyükşehirde Haseki Başkan'a verdiğimiz destekle birlikte Altındağ da da Asım Balcı'nın her zaman yanındayız. Bugün açılışını yaptığımız Beşikkaya mahallemsindeki seçim bürosu bu desteğin küçük bir işaretidir."dedi.

 

Altındağ da Ak Parti Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Asım Balcı seçim bürosunun açılışındaki yaptığı konuşmada hemşerilerinin kendisine verdiği destekden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdik. Balcı " Ankara'da nereye gitsek Çorumlu hemşerilerimin teveccühü ile karşılaşıyorum. Bu seçimde de bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere minnettarız. Küçük bir mahallede büyük bir seçim bürosu açmakla bize onur şeref verdiniz. 31 Marta kadar desteğinizi artırarak devam ettiğinizi görmek bizleri memnun ediyor. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah bize gösterdiğiniz bu ilgi ve alakaya bizde hakkıyla cevap veririz."dedi.

 

Açılışa Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, Ak parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir de katıldı. Açılış sonrası hemşerileri ile Bacı bol bol hatıra resmi çektirdi.

 

 

Bu Haber 705 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti