< >

Ankara’da ‘Çorum Günleri’ Hazırlıkları Başladı

Ankara’da ‘Çorum Günleri’ Hazırlıkları Başladı

 

Ankara Çorum Dernekler Federasyonu önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Federasyona bağlı Çorumlu dernekler, istişare toplantısında bir araya geldi. Toplanın ana gündem maddesi, 30 Nisan 2015 tarihinde yapılması planlanan Çorum Günleri hazırlıkları oldu.

 

122 dernek başkanının katılımıyla Ankara’da gerçekleştirilen toplantıda Çorum Dernekleri Federasyonu Başkanı Hayri Çağır, toplantı hakkında bilgi verdi.

 

Çağır “ Geleneksel olarak yapmaya başladığımız 3. Tanıtım Günlerinin tarihini şimdiden belirlemiş bulunuyoruz. 30 Nisan 2015 de takvimlerinize not düşün. Dört gün süre ile kimseye randevu vermeyin. Tanıtım günlerinde yapacağımız etkinlikleri burada tartışalım istişare edelim. Kamuoyunun huzuruna çıktığımız da bir eksiğimiz kalmasın” Dedi.

 Çorum Günleri etkinliğini gerçekleştirmekteki amaçlarının Çorum’u Ankara’dan bütün dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi. İstişare toplantısında sırayla söz alan Çorumlu dernek başkanları da Çorum Günleri etkinlikleri ve Çorum’un tanıtımına yönelik görüşlerini açıkladılar.

 

 

 

Bu Haber 5336 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti