< >

Ayhan Yılmaz Pursaklar için projelerini tanıttı

Ayhan Yılmaz Pursaklar için projelerini tanıttı

 

 

Ak Parti Ankara’nın ilçelerinde seçim çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Ankara genelinde ilçelerdeki adayların seçim çalışmaları da her geçen gün farklı ilçelerde devam ediyor. AK Parti Ankara Büyükşehir belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’de ilçe belediye başkan adaylarının programlarına katılıma özen gösteriyor.

İşte Ankara’nın metrepol ilçelerinden Pursaklar da Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz’ın projelerinin tanıtımının yapıldığı toplantıya ilgi büyüktü.

 

Toplantıya Protokol ilgi gösterdi.

Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde kalabalık salonu dolduran partililerin katıldığı programa   Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Büyükşehir belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki,  Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan han Özcan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar YILDIRIM, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk ÇETİN, Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık, Milliyetçi Harekat Partisi Pursaklar İlçe Başkanı  Gökhan Balcı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık’ın konuşması ile başlayan programda, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin bu güne kadar belediye olarak yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım yerel seçimlerin sıradan bir siyasi faaliyet olmadığını belirttiği konuşmasında istikrar ve beka konusuna vurgu yaptı.

Ak Parti Ankara İl başkanı Hakan han Özcan da konuşmasında Pursaklar'ın seçimlerde gösterdiği başarıyı bu seçimdede göstereceğine inancının sonsuz olduğunu söyledi.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Ayhan Yılmaz Proje Tanıtım toplantısındaki konuşmasının başında Pursakları  belde olarak devraldığı günden bu yana tebessüm şehri haline getiren Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkürle başladı. Yılmaz’ın bu ahde vefa konuşması salonda büyük alkış aldı.


Program gündeminin yüklü olması nedeniyle Yılmaz proje tanıtını kısa bir bölümünü anlatmakla yetindi.Başka bir proğramda geniş bilgi vereceğini söyledi.


Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki  konuşmasında Kayseri de Belediye Başkanı iken yaptığı hizmetlerden bahsederek; Birileri Ankara da başkan olursak şunu yapacağım,bunu yapacağım diyor. Biz yapacağım dediklerini belediye de yaptık, tecrübe ve imkan bizde. Başkenti gerektiği yere taşımak için kadroda bizde. Laf söylemek değil proje üretmek ve onu yapmak gerekir “dedi.

 

Program alkışlar eşliğinde sahnede hatıra resmi çektirilmesi ile sona erdi.


 

 

Bu Haber 522 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti