< >

Başkan Asım Balcı Solfasol'de iftara konuk oldu

Başkan Asım Balcı Solfasol'de iftara konuk oldu

 

Altındağ Belediye Başkanı Doç.Dr. Asım Balcı, Solfasol Mahallesi'nin Kirazlıtepe bölgesinde vatandaşların iftar sofrasına konuk oldu.

 

Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir mahalleyi iftarda ağırlayan  Altındağ  Belediye Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, bu sefer Solfasol Mahallesi sakinlerinin sofrasına konuk oldu. Solfasol'ün Kirazlıtepe  bölgesinde gerçekleşen iftarda vatandaşlarla buluşan Başkan Asım Balcı'ya Mahalle Muhtarı Ramazan Kolcu da eşlik etti. Mahallelilerin taleplerini tek tek not eden Başkan Balcı,  sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağını belirtti.

- "Komşuluk ilişkilerimiz güçleniyor"

 

Ramazan'ın paylaşma ayı olduğunu ifade eden Başkan Asım  Balcı, "Ramazan ayı boyunca Altındağlı hemşerilerimizle buluşuyoruz. Kurulan gönül sofralarında sohbetler ediyoruz.  Bu vesile ile komşuluk ilişkilerimiz de güçleniyor. Hemşerilerimizle yaptığımız iftarlarda mahallelerimize yönelik fikir ve talepleri de alıyoruz. Bizleri iftara davet eden, sofralarına bir tas yemek de bizler için koyan Kirazlıtepe sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Bu muhabbet ve gönül birliği hiçbir zaman kalplerimizden eksik olmasın inşallah. Allah hepimize nice nice Ramazan aylarına kavuşmayı nasıp etsin inşallah" ifadelerini kullandı. 

Bu Haber 504 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti