< >

Beypazarın da seçimi kim kazanacak ?

Beypazarın da seçimi kim kazanacak ?

 

Aydın Tufan diyor ki !

Beypazarı Belediye başkanlığı seçimlerin de görünen o ki Ak Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer Kaplan şimdiden başarısın ilan etmiş durumda. Durmak Yok Yola Devam diyecek , muhtemelen Yüksek bir oy oranı ile seçimi kazanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

 

 

İç Anadolu’nun parlayan yıldızı turizm cenneti,  Beypazarı’n da yerel seçimlerin çalışmaları  nerde ise sadece  Tuncer Kaplan  üzerinde devam ediyor. Tabi İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Veysel Ayık dışında sahada başka bir adayın çalışma yapmadığını da söylememiz şartı ile.

 

31 Mart da tekrar seçilmesine kesin gözü ile bakılan Tuncer Kaplan sanki güçlü rakipleri varda gece gündüz çalışması gerekmiş gibi yerel seçimde hiç tempo düşürmeden yoğun bir mesai sarf ediyor.

 

2014 Yerel seçimlerinde Ak Parti’nin genel seçim oyundan nerde ise on puan önde bir oyla seçildiğini görüyoruz.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye  Beypazarı’ndan  ne kadar fazla destek veririz’ in çalışmasını yapıyor.

 

Beypazarı tirizim kadar tarımda da önemli bir ilçemiz.  Türkiye’nin sebze deposu olan ilçeyi  Tuncer Kaplan tarımıyla da öne çıkaracaklarının çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Geçtiğimiz beş yıllık sürede Beypazarı Tuncer Kaplan ile hizmette ilkleri yaşadı. Halkın  teveccühü ile geldiği görevde kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, kimseyi ayırt etmeden  tüm hizmetleri şehirde yaşayan vatandaşlara  sunmanın gayretinde oldu.

İlkeli  siyaset tarzı ile dik duruşunu bozmayan  Tuncer Kaplan , bu makamlar geçici, asıl olan insanın kalıcı eserler bırakması olduğunu ili bilenlerden.

 

 Yeni dönemde projelerine kaldığı yerden devam edecek sözlerle sahada olan Kaplan,  projemizle ilçemizi termal turizm ve kongre turizminin merkezi haline getireceğiz. Şehir merkezimizdeki turizm çeşitliliğini artırmak için çalışmalarımıza başladık. Beypazarı İç Anadolu Bölgesinin parlayan yıldızı olacak “ diyor.

 

Beypazarı’nda 1 Nisan da seçimlerde Durmak yok yola devam edecek kişinin Ak parti Belediye Başkan Adayı Tuuncer Kaplan olduğunu şimdiden ilan etmenin bir sakıncası yok diyoruz.

 

 

 

Bu Haber 469 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti