< >

ÇELİKEL VE BULUT AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

 ÇELİKEL VE BULUT AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Çorum Dernekler Federasyon Genel Başkan Vekili Kargı E.Belediye Başkanı Mehmet Çelikel’in kızı Gözde ile Kırıkkale'nin tanınmış simalarından Hacı Bulut'un oğlu Fatih 19 Nisan 2015 de Wishes düğün salonunda Eryaman da dünya evine girdiler.

Çorum Dernekler Federasyon Genel Başkan Vekili Kargı E.Belediye Başkanı Mehmet Çelikel’in  kızı Gözde ile Kırıkkale'nin tanınmış simalarından Hacı Bulut'un oğlu Fatih 19 Nisan 2015 de Wishes düğün salonunda Eryaman da dünya evine girdiler.

 

 

Düğün merasimine her iki ailenin yakınları eş ve dostlar büyük ilgi gösterdi. Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır ve yönetim Kurulu Üyeleri de Başkan Vekili Mehmet Çelikel’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

 

Çorum Dernekler Federasyon Genel Başkan Vekili Kargı E.Belediye Başkanı Mehmet Çelikel duygulu geçen düğünde “ Kız babası olmak da farklı bir gurur. Beni bu günümde yalnız bırakmayan eş dost ve akrabalar Federasyon Genel başkanımız Hayri Çağır ve Yönetim kurulu Üyelerimize çok teşekkür ederim “dedi.

 

Düğünde Keskin’den gelen Davul Zurna ekibinin gösterileri ilgi çekti.

 

Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Bu Haber 7948 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YAŞAM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti