< >

Chp'li Haluk Koç Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonunda

Chp'li Haluk Koç Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Haluk Koç Ankara Çorum Dernekler Federasyonunun konuğu oldu.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve  Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Haluk Koç Ankara Çorum Dernekler Federasyonunun konuğu oldu.

 

Çetin Emeç deki Federasyon Genel Merkezine teşkilat mensupları ile birlikte gelen Koç, Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlandı.

 

Kendisinin Samsun Milletvekili olması dolayısıyla Ankara gelip giderken sık sık Çorum’a uğradığını, kendisine gösterilen misafirperverlikten dolayı Çorumlulara ayrı bir muhabbet beslediğini söyleyen Koç, 7 Haziran seçimlerinde Ankara’da yaşayan Çorumlulardan destek istedi.

 

Ankara’da Çorumluların nüfus yoğunluğu nedeniyle birinci sırada olduğunu hatırlatan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Haluk Koç, “ Ankara’da Federasyonunuzun son yıllarda yaptığı Tanıtım Günleri nedeniyle herkesin kabul ettiği bir gerçek var. Çorumlular Başkentte çok etkin ve teşkilatçı bir yapıya sahip. İstendiğinde organize olabilen on binleri bir araya toplayan canlı bir yapıya kavuşmuş. Burada bize ağırlayan bu başarıya imza atmış Federasyon Genel Başkanınız Hayri Çağır ve yönetim Kurulunu bu özelliklerinden dolayı kutluyorum. Çorum Belediye Başkan Adayımız hemşeriniz Kenan Nuhut’u da biz çok seviyoruz.”dedi.

 

Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır’da yaptığı konuşmada “ Federasyonumuzun kapısı herkese açık. Buraya kadar gelme nezaketi gösteren herkesi biz kucaklar, misafirperverliğimizi yaparız. Sayın Koç’u Kasım ayında yapacağımız 3. Çorum Tanıtım Günlerine şimdiden davet ediyorum.”dedi. Ziyarette CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut’da hazır bulundu.

 

 

Bu Haber 2302 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti