< >

ÇOCUK PARK YAPTIRAN BELEDİYE BAŞKANIN ELİNİ ÖPTÜ

ÇOCUK PARK YAPTIRAN BELEDİYE BAŞKANIN ELİNİ ÖPTÜ
Çankırı Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya çocuk parkı yaptırdığı alanı gezerken onu görenlerin farklı teşekkürü ile karşılaştı.Çocuk parkı için Başkan Karakaya'nın elini öpen çocuklar hayatlarından memnundu.

Çankırı Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya çocuk parkı yaptırdığı alanı gezerken onu görenlerin farklı teşekkürü ile karşılaştı. Çocuk parkı için Başkan Karakaya'nın elini öpen çocuklar hayatlarından memnundu.

 

Göreve geldiği günden bu yana belediyede mali disiplini sağlayan Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya baharla birlikte çevreye ve altyapıya yönelik çalışmaları hızlandırdı. Gelecekte ilçenin en hareketli yeri olacak olan kesimde yapımına bir süre önce başlanan Park da çalışmalar son sürat devam ediyor.

 

Büyüklerin dinleneceği, spor yapacağı alanlarla birlikte çocuklarında düşünüldüğü parkta inceleme yapan Belediye Başkanı Mustafa Karakaya" Kısıtlı imkânlarımızı sosyal yaşamı kolaylaştıracak şekilde halkımızın emrine sunuyoruz. Yazın sıcak aylarında evlerinde değil bu parklarda insanımız vaktini geçirsin diye baştan sona bir proje tasarladık. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek."dedi.

 

Çocukluların elini öpmesinde değerlendiren Karakaya "Yaptığımız hizmetlerde bu tür teşekkürler almak bizi dinlendiriyor. Hele bu hiçbir beklentisi olmayan çocuklardan olunca daha da anlamlı oluyor. Şabanözü de yaşayan çocuklar için, geleceğimiz için bu tür yatırları devam edeceğiz. Şabanözü Belediyesinde yapılan çalışmaların arka planında Fen İşleri Müdürü Şemsi Uysal'ın büyük emeği var."dedi.

Bu Haber 3298 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti