< >

Çorum Dernekler Federasyonu Çorum Belediye spor için Eskişehir deydi.

Çorum Dernekler Federasyonu Çorum Belediye spor için Eskişehir deydi.
Karşılaşmayı AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ve ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç protokol türbününde, Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu üyeleri taraftarın arasında izlediler.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta Play-Off finali oynayan Çorum Belediye spor, İstanbulspor’a 3-1 yenilerek 2. Lig hayallerini başka bahara bıraktı.

Karşılaşmayı AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal,  ve ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç protokol türbününde,  Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu üyeleri taraftarın arasında izlediler.

 

Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır, takımımızı desteklemek için oralara kadar yönetim kurulumuz ve taraftarımızla gittik. Sporda bir tarafa gelip gelir, bir taraf da yenilir. Ne yapalım, iyi oynayan kazandı. Bir başka bahara kaldı sevincimiz. Çorum’dan Ankara’dan otobüslerle Eskişehir’e kadar gelip takımını destekleyen taraftarımızın coşkusu bizleri duygulandırdı. Onlar takımımıza bu desteği verdikçe biz mutlaka bir gün başarıyı göğüsleyeceğiz.”dedi.

Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden İstanbulspor Kulübü Başkanı Ömer Sarıalioğlu, karşılaşma öncesi anıldı.

İstanbulsporlu futbolcular sahaya “Türk futbolu Ömer Babasını kaybetti, ruhu şad olsun” pankartıyla çıkarken, Çorum Belediye sporlu futbolcular ise “Acınız acımızdır” pankartıyla sahaya çıktı.

Ömer Sarıalioğlu’nun final maçına 5 gün kala vefat etmesi İstanbulsporlu futbolcuları derinden sarsarken, futbolcular galibiyeti ise kulüp başkanlarına armağan ettiler.

Peki Kulüp Başkanı vefat etmeseydi maç sonu böyle olur muydu bilemiyoruz ama yine de bu acı olayın futbolcuların vefa duygusunu kabarttığı ve galibiyeti merhum başkanlarına hediye etmek için sahaya çıktıkları konuşuluyor.

 

 

Bu Haber 6779 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SPOR kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti