< >

Çorum Federasyonundan Çorum’a 5000 Mektup

Çorum Federasyonundan Çorum’a 5000 Mektup
Çorum Dernekler Federasyonu 3.Çorum Tanıtım Günlerinin hazırlıklarını farklı alanlarda sürdürüyor. Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır imzalı isme yazılı 5000 mektup ve broşür Çorumda sahiplerine iletildi.

 

Çorum Dernekler Federasyonu 3.Çorum Tanıtım Günlerinin hazırlıklarını farklı alanlarda sürdürüyor. Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır imzalı isme yazılı 5000 mektup ve broşür sahiplerine iletildi.

 

 

Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya'ya mektubu makamında takdim ettik.

 

Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Tufan;  hafta boyunca Çorumda dağıtımını organize ettiği 5000 Adet herkesin ismine yazılı Özel Baskılı zarf içinde bulunan mektup ve Broşürlerin dağıtımında protokole bizzat elden takdim ettiklerini diğer bölümlerinin dağıtımında da özel kurye, posta ve kargo imkânlarından yararlandıklarını söyledi.

Bu yılki 3. Çorum Tanıtım Günlerine esnagın katılımını saglayacaklarını söyleyen Çorum Esnaf Odaları Başkanı Yalçın Kılıç'a mektubu teslim ettik.

 

Tufan “ Ankara da faaliyet gösteren Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hayri Çağır’ın talimatı ile bu yılki 3.Çorum Tanıtım Günlerini farklı yapmak için bir dizi çalışma içerisine girdik. Bunlardan birisi olan İsme yazılı mektup ve broşürleri dört gün süre ile Çorum Merkez ve İlçelerinde dağıtımını organize ettim. Amacımız bu yıl ki Tanıtım Günlerine Çorumdan katılımı artırmak olduğu kadar katılanların da ekonomik olarak bu faaliyetten nasibini almalıdır. Biz istiyoruz ki 3.Çorum Tanıtım Günleri Çorum Ekonomisine katkı sağlasın. “dedi.

 

Kendesini spora adayan Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer bu yılki tanıtım günlerinde başarılı sporlarınının tanıtımınıda yapacaklarını söyledi.

 

Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Tufan, 3.Çorum Tanıtım Günleri hazırlıkları içerisinde önümüzdeki günlerde Çorumda geniş katılımlı yemekli istişare toplantısı yapılacağını sözlerine ekledi.

 

Bu yıl Cami imam ve din görevlilerinin tamamını Tanıtım Günlerine davet ettik. Mektubu Çorum İl Müftü Vekili Tahir Kılıç'a teslim ettik.

 

Bu Haber 1815 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YAŞAM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti