< >

ÇORUM VALİSİ'NDEN FEDERASYONA ZİYARET

ÇORUM VALİSİ'NDEN FEDERASYONA ZİYARET
Çorum Valisi Ahmet Kara Çorum Dernekler Federasyonunu ziyaret ederek çalışmaların arkasında olduğunu söyledi.

 

Çorum Valisi Ahmet Kara Çorum Dernekler Federasyonunu ziyaret ederek çalışmaların arkasında olduğunu söyledi. Bir süre önce Çorum'a vali olarak atanan Ahmet Kara'yı "Hayırlı  olsun" ziyareti yapan Çorum Dernekler Federasyonu yöneticilerin iadeyi ziyaret Vali Kara'dan çok geçmeden geldi.

 

Ankara Çankaya Çetin Emeç deki Çorum Dernekler Federasyonunun Merkezinde Çorum Valisi Ahmet Kara Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu tarafından karşılandı. Toplantı salonunda Federasyon üyeleri ile bir araya gelen Vali Kara, Çorum Tanıtım Günlerinin önemine değindi. Kara" Valilik olarak bu güne kadar iki tanıtım gününüze gerekli ilgi gösterilmiş. Benim bu faaliyete bakış açım da aynen geçen yıllar gibi devam edecektir. Ankara'da Çorum Tanıtım Günlerini en görkemli şekilde nasıl yapılması gerekli ise tam destek yanınızdayım."dedi.

Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek " Valimizin ziyareti bizleri son derece memnun etti. Tanıtım günleri ile ilgili desteği önümüzdeki günlerdeki çalışmalarımıza olumlu yansıyacak."dedi.

Ziyarette iki saat süre ile Çorum ve Çorum yöresi konular görüşüldü.

 
Bu Haber 5848 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti