< >

Çorumlular Başkan Fethi Yaşar’ın kahvaltıda misafiri oldu

Çorumlular Başkan Fethi Yaşar’ın kahvaltıda misafiri oldu

 

Yenimahalle Çorumlular Derneğinin ev sahipliğinde Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın  daveti üzerine Belediye yemekhanesinde kahvaltı gerçekleşti.

 

Es sahibi olan Yenimahalle Çorumlular Derneği Başkanı Alâeddin Şahin konuşmasında Belediye Başkanı  Fethi Yaşar'ın davetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Başkanımız Çorumluların her isteğini eksiksiz yerine getiriyor. Yenimahalle de yaşayan Çorumlular olarak Başkanımızın davetine teşekkür ediyoruz."dedi.

 

Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır federasyonu olarak her hafta bir yerde program düzenlediklerini belirterek " Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi Yaşar'ın nazik daveti üzerine kahvaltıya hemşerilerimiz ilgi gösterdi. Birlik beraberliğin önemli olduğu bu günlerde federasyon olarak her türlü faaliyete hazırız.”dedi.

 

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonuna mensup katılımcılara yaptığı konuşmada kendisinin sivil toplum kuruluşları dahil herkesin hizmetinde olduğunu söyledi.

 

Kahvaltıda söz alan CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonunun Başkentte ağırlığının her geçen gün hissedilir derecede arttığını söyledi.

 

Yenimahalle Belediyesi yemekhanesindeki sabah Kahvaltısına  ilgi büyüktü

 

Kahvaltı programına CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Çorum  20.Dönem Milletvekili Ali Haydar Şahin,  Çorum Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir  Şahiner, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş , Açdağul Belediye Başkanı Dursun Uzunca, Türkiye Emekli Subaylar Derneği Başkanı Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş, Merkez Valisi Gazi Şimşek, Halter Federasyonu Dönem Başkanı Kenan Nuhut,  Ankara Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Aztekin, Ankara Sarraflar ve Saatçiler Odası Başkanı  Hasan H.Çavuşoğlu , Av.Harun Erdoğan, Keçiören Müteahhitler Birliği Başkanı Ferit Turan, Ankara Çorumlu İş Adamları Birliği Başkanı Süleyman Gökçe,  Kanal5 Ankara Temsilcisi Aydın Tufan, Federasyon Genel Başkan Vekili Mehmet Çelikel,Emniyet Müdürü İsmail Sökeler,  Federasyon yönetim kurulu  ve Çorumlu Dernekler Federasyonuna bağlı Dernek Başkanları, yönetimleri  ve eşleri  katıldı.

Proğram sonunda Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır,  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı Çorum Konağında   bir kahvaltıda ağırlamak istediklerini söyledi.

Yaşar’a Çorum figürlerinin bulunduğu bir pano hediye edildi.

Kahvaltından sonra Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar katılımcılarla birlikte makamında heyeti ağırladı. Sohbette Ankara da yaşayan Çorumluların her alanda kendisini gösterecek faaliyetler içerisinde olduğu konuşuldu.

 

Bu Haber 1339 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  KÜLTÜR-SANAT kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti