< >

Çorumlular Çorum ve ilçelerine gezi düzenledi.

Çorumlular Çorum ve ilçelerine gezi düzenledi.

 

Ankara da ki Çorumlular, Mamak Çorumlular  Federasyonu  öncülüğünde Mamak Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen gezi ile hafta sonunu Çorumun ilçelerinde geçirdiler.

 

Mamak Çorumlular Federasyon Başkanı Ercan Aksu, Mamak Çorumlular Federasyonu Başkan Yardımcısı Şakir Karaca, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Papuçcu, Mamak Belediye AK Parti Belediye Meclis  Üyesi Bayram Kubaşık, Mamak AK Parti  İlçe Yönetim kurulu Üyesi İsmail Değer, Mamak Çorumlular Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Leyla Ekici’nin katıldığı  gezi de Çorum ve ilçelerinde ki tarihi turistik yerler ziyaret edildi.

 

Mamak Çorumlular Federasyonu Başkanı Ercan Aksu ; “ Bizlere bu gezinin düzenlenmesinde katkılarından dolayı Mamak Belediye Başkanımıza ve Mamak Belediye Başkan Yardımcımıza çok teşekkür ediyorum. Mamak Çorumlular Federasyonu olarak bizler güzel ilçelerimizi görüp gezerken duygularımızı saklayamadık. Özellikle de İskilipli Atıf Hocamızın memleketi olan tarihi ilçemiz olan İskilip’imize hayran kaldık. İskilip’e bizlere eşlik eden İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Bey’e ve personellerine çok teşekkür ederim. Bizler Ankara da ilçelerimizin turizmini anlatarak buralara gelecek olan turist için çalışmalara başlayacağız. ” dedi.

 

Aksu, önümüzdeki günlerde yine bu tür gezilerle Çorum ve ilçelerin tamamını gezmek istediklerini sözlerine ekledi.

 

 

Bu Haber 713 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti