< >

ÇUBSİAD ‘A YASİN ÖZENLE DEVAM

ÇUBSİAD ‘A YASİN ÖZENLE DEVAM

 

Çubuk  Bürokrat Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanlığına Yasin Özen yeniden  seçildi

Hafta sonu  HM Commerece Hotel’de kahvaltılı başlayan Çubuk Sanayici Bürokrat İşadamları Derneğinin genel kuruluna Çubuklu iş adamları, bürokratlar ve Sanayicilerden oluşan kalabalık bir  gurup katıldı.

Divan Başkanlığını Hamza Yılmaz, Üyeliklerini de Lokman Öztürk ve Mehmet Özdemir’in yaptığı genel kurul İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı.

Bu güne kadar görevi başarı ile yürüten Yasin Özen yaptığı konuşmada,  “ 3. Olağan Genel Kurulumuza teşrif eden, arayıp, yazıp yanımızda olan, bizimle beraber Çubuk’umuzu, Ankara’mızı, Türkiye’mizin gelişimine katkı sağlamak için uğraşan, didinen bütün ağabeylerimize, kardeşlerimize teşekkürü bir borç bilirim.” Dedi.

Tek liste halinde girilen seçimler sonunda ÇUBSİAD yönetim şu isimlerden oluştu : Yasin Özen,İlhami Özçelik, Hayati Özbek,Halil duru,Tekin Yıldırım,Tekin Ünal,Kerem Köksal,Doğan Özmen,Fatih Özçelik, Gürbüz Ünal,Erdem Eroğlu, Hakan Bozbıyık, Sinan Kuzucu,Haluk Türk,Hayrettin Erdoğan,Zeki Öztürk ve Nuri Bekar

Bu millet, sevdalıları sayesinde çok daha güzel günleri hakkediyor. Gelecek güzel günler için çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz. diyen  Yasin Özen, Gündem gereği yapılan gelen kurul sonunda Dernek yönetim kurulu ile birlikte Kanal5  Ankara Temsilcisi Aydın Tufan’a şu açıklamalarda bulundu.

Genel Kurulda Çubuk  Belediye Başkanı Baki Demirbaş’ın olmaması dikkat çekti.

 

 

 

 

Bu Haber 905 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti