< >

DOST-YAR’DAN ANKARA VALİSİ MEHMET KILIÇLAR’A ZİYARET

DOST-YAR’DAN ANKARA VALİSİ MEHMET KILIÇLAR’A ZİYARET

 

    Dost-Yar Cemiyeti  Genel Başkanı Ali Yüksel ve beraberindeki heyet Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ı makamında ziyaret etti. Ankara valisi Mehmet Kılıçlar Dost-Yar Cemiyeti Genel Başkanı Ali Yüksel ve yönetim kurulu üyelerini kabulünde ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti. Sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Vali Kılıçlar “Demokrasimizin gelişmesi, vatandaşlarımızın iradelerini , özgürce beyan etmeleri, açısından sivil toplum kuruluşlarımız son derece önemlidir. Sivil toplum kuruluşlarının en önemli misyonu  devlet ile  milleti kaynaştırmak, sorunları  beraberce çözmek ve  toplumsal barışa katkı sağlamaktır.  Toplumsal sorunlar ancak  devlet ve milletin  el ele vermesiyle ve  sosyal sorumluluk projeleriyle çözülür  ”dedi.

 

 

Genel Başkan Ali Yüksel:Gayemiz Tüm İnsanlığa Hizmet,Önceliğimiz, Barış ve Kardeşlik

 

  Dost-yar Yardımlaşma Derneği'nin çalışmaları hakkında Vali Kılıçlar’a Bilgi veren Genel Başkan Ali Yüksel  Derneğin gayesinin tüm insanlığa hizmet olduğunu belirterek şu şekilde konuştu: “Gayemiz tüm insanlığa hizmettir. Önceliğimiz ise barış ve kardeşliktir. Barışı ve sevgiyi esas alarak,  insanımızın sosyal, kültürel ihtiyacını karşılayacak,  milli ve manevi değerlerimize  sahip çıkacak şekilde  çok sayıda sosyal sorumluluk projesini gerçekleştiriyoruz. Ana hedefimiz eğitimdir. Beşikten mezara kadar eğitim diyoruz ve Dost-Yar olarak eğitime tam destek veriyoruz. Seminer ve konferanslarımızla insanımızın ihtiyaç duyduğu alanlarda akademik bilgileri halkımızla paylaşıyoruz. Çeşitli üniversitelerimizden akademisyenlerimizle programlarımızı gerçekleştiriyoruz.”dedi.

Ziyarete Genel Başkan Ali Yüksel’in yanı sıra Dost-Yar Cemiyeti Genel Başkan Başdanışmanı Musa Can, Başkan Yardımcısı Erdoğan Yeşilsancak, Hukuk Müşaviri  Avukat Cengiz Ocakçı, Basın Müşaviri Ali Bozdağ İstişare Kurulu Üyeleri Lütfü çetin Mustafa Candan, Feridun Güneş katıldı

 

Bu Haber 9862 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti