< >

EGO ŞOFÖRLERİNDEN KAN BAĞIŞI

EGO ŞOFÖRLERİNDEN KAN BAĞIŞI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI, KIZILAY’A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

 

- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI, KIZILAY’A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU


- KAMPANYAYA, ÇOĞUNLUĞU EGO ŞOFÖRÜ OLAN YAKLAŞIK BİN KİŞİ BAŞVURDU

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün Kızılay ile ortaklaşa düzenlediği kampanya kapsamında, çoğunluğu EGO şoförü olan çok sayıda personel ve bürokrat, kan bağışında bulundu. 

EGO’nun talebiyle Kızılay Ankara Kan Bağış Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kampanyanın ilk durağı, EGO 2. Bölge Müdürlüğü Yerleşkesi oldu. 

EGO Genel Müdürü Necmettin Tahiroğlu'da kan bağışının yapıldığı otobüse gelerek, bağışta bulunan EGO çalışanlarına ve şoförlere manevi destek oldu.

Kampanyanın ilk gününde, EGO Otobüs İşletme Dairesi Başkanı Ömer Aras, EGO Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanı Sinan Yılmaz, EGO Destek Hizmetleri personeli ve şoförler kan bağışında bulundular. Bağışta bulunan personele, soda ve bisküvi ikram edildi.

Kampanyaya, çoğunluğu şoför olan yaklaşık bin EGO çalışanının başvurduğunu belirten Ömer Aras, gün boyu trafikte olan şoförlerin, kanın hayati öneme sahip olduğunun bilincinde olduklarını söyledi. 

EGO 2. Bölge Müdürlüğü Yerleşkesi'nde başlayan kampanya diğer bölgelerde de devam ederek toplam 5 bölgede gerçekleştirilecek.

Kızılay yetkilileri ise gönüllü olarak kan bağışında bulunmak isteyenlerin, doktor kontrolüyle de sağlık durumu uygunsa kan bağışında bulunabildiklerini belirttiler.

Bu Haber 4264 kez okundu
EGO 3 ŞOFÖRLERİNDEN 1 KAN 209 BAĞIŞI 1
Yorumlar

  Yorum Ekle

  SAĞLIK kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti