< >

Emekliler , Genel Kurul öncesi Ankara'da toplanıyor.

Emekliler , Genel Kurul öncesi Ankara'da toplanıyor.

 

 

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı ve Genel Merkez Teşkilat Sekreteri Mustafa Sarıoğlu,  9 Kasım tarihinde Ankara’da siyasi parti liderlerinin ve milyonlarca emeklinin durumunun görüşüleceği Genel Kurulda   yapılacağını duyurdu.

 

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı ve Genel Merkez Teşkilat Sekreteri Mustafa Sarıoğlu ile Alaplı Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kazım Uysal birlikte basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda,  Sarıoğlu, 9 Kasım tarihinde milyonlarca emeklinin sorunlarının görüşüleceği Genel Kurul  toplantısının  olacağını söyledi.

Sarıoğlu, yaptığı açıklamada, “Tüm Emekliler Genel Başkanım Satılmış Çalışkan tüm şube başkanlarını   Çarşamba günü Ankara’ya Genel Merkeze toplantıya davet etti. Genel kurul öncesi , Tüm şube başkanları ile emeklilerimizin genel durumu değerlendirilecek.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği  Genel Merkez Teşkilat Sekreteri Mustafa Sarıoğlu,  9 Kasım 2019 da Genel Kurulumuzu Ankara da Tes-İş  konferans salonunda gerçekleştireceğiz. Genel kurula tüm siyasi parti genel başkanlarını davet ediyoruz. Milyonlarca emeklinin durumunu Sayın Genel Başkanım her zaman olduğu gibi dile getirecek.Genel kurula katılan  siyasilere  söz verilecek. Emeklilere bakış açılarını milyonlarca emekli dinleyecek. Şube Başkanlarımız, yöre millet vekillerini genel kurula getirecek. Milyonlarca emekliye kim ne söyleyecekse orada söyleyecek. Emekli de dikkatle liderleri dinleyecek. Ona göre karar alacak” diye konuştu...

 

 

 

 

Bu Haber 406 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti