< >

Etimesgut Kent konseyi Kadın Meclisi çalışmalarında tam puan alıyor.

Etimesgut Kent konseyi Kadın Meclisi çalışmalarında tam puan alıyor.

Aydın Tufan diyor ki !

Odasında bize kahve ikram eden Etimesgut  Belediyesi Kent konseyi Kadın Meclisi Başkanı Muazzez Özdoğan’ın ilçe sakinleri ile bire bir nasıl diyaloğ kurduğunu, olumsuz bir talebe bile olumlu çözümler ürettiğini göndük.

Tebrikler, Özdoğan...

 

Başkent Ankara’da Etimesgut Belediyesi Kent konseyi Kadın Meclisinin faaliyetleri ilçe sakinleri yanı sıra toplumun her kesiminden de beğeni kazanmaya devam ediyor. Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Konsey haftanın her günü geç saatlere kadar hareketli bir yaşam alanına sahip.

 

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, düzenlediği seminerlerle  ilçedeki kadınları bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye devam ediyor. Kadın Meclisi tarafından "Ailede Huzur ve Ebeveyn Tuzakları" adlı seminer de  değişen dünya şartlarıyla birlikte aile yapısının korunması ve güçlendirilmesi için neler yapılabileceği konusunda bilgi veriliyor.

 Seminere, ilçedeki her yaştan kadınlara yönelik hizmetleriyle takdir gören Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'in eşi İlknur Demirel de katılıyor.

İlçe sakinleri; Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Muazzez Özdoğan hanımı ziyaret ettik Kadınlara yönelik faaliyetleri hakkında bilgi alıp mahallemizde ki bayanlara bu anlamda nasıl katkı sağlamamız yönünde birlikte istişare de bulunduk. Etimesgut  Belediyesi Kent konseyi Kadın Meclisi Başkanı Muazzez Özdoğan’a bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.”diyorlar.

Bir program nedeni ile hafta sonu gittiğimiz Etimesgut Belediyesi Kent konseyinde hummalı bir çalışmanın olduğuna sahip oldum. Her katta bir faaliyetin olduğunu, erken saatler olmasına rağmen ortamın cıvıl cıvıl toplumun her kesiminden vatandaşla dolu olduğunu gördüm.

 

 

Bu Haber 578 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  KÜLTÜR-SANAT kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti