< >

Fenerbahçe'nin proje transferi!

Fenerbahçe'nin proje transferi!
Sarı-lacivertli kulüpten yeni sezon için bomba hamle

Fenerbahçe bir taşla iki kuş vuracak. Yıldız oyuncunun takıma katılmasıyla birlikte yeni bir proje de hayata geçecek.

 •  
2

Sarı-lacivertli yönetim, Nuri Şahin'in transferine büyük önem veriyor. Çünkü Başkan Ali Koç, yıldız futbolcudan sadece saha içinde yararlanmayı düşünmüyor.

übilesini Fenerbahçe'de yapacak 

Sarı-lacivertliler’in Nuri ile ilgili uzun vadeli planları var. Buna göre 31 yaşındaki futbolcunun, jübilesini Fenerbahçe’de yapması bekleniyor. Nuri, futbol hayatına nokta koyduktan sonra Fenerbahçe’de yeni görevi için kolları sıvayacak.

 •  
4Harvard Üniversitesine kabul edildi

Harvard Üniversitesi'ne kabul edildi 

Nuri Şahin, 2018 yılında büyük bir hayalini gerçekleştirerek Harvard Üniversitesi’nin ‘Business of Entertainment, Media and Sports’ bölümüne kabul edildi.

"Bu yolda yürüyeceğim" 

Yıldız futbolcu o dönemde yaptığı açıklamada, “Programın katılımcıları arasında Dani Alves, Kaka, Edwin van der Sar, Lindsey Vonn gibi profesyonel sporcuların yanında global markaların ve kulüplerin yöneticileri de vardı. Uluslararası firmaların CEO’larına koçluk eğitimi veren Dr.Alan Watkins’ten danışmanlık alıyordum. Harvard’daki bu program sayesinde öğrendiklerimi pekiştirdim. Bundan sonra da üzerine koyarak bu yolda yürümeye devam edeceğim” demişti.

 •  
65 dil biliyor

5 dil biliyor 

Başarılı futbolcu, futbolu bıraktıktan sonra Fenerbançe’de profesyonel yönetim kadrosunda görev alacak. Dünya çapında tanınan Nuri, Türkçe ve Almanca’nın yanı sıra İngilizce, İspanyolca ve Flemenkçe de konuşabiliyor. Yıldız futbolcunun birçok ülkede, birçok kulüple ilişkilerinin bulunması da bir diğer önemli avantajı.

 

 

 •  

 

Bu Haber 544 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  SPOR kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti