< >

Gece yarısı e-postalara ABB Basından yalanlama geldi

 Gece yarısı e-postalara ABB Basından yalanlama geldi

 

Partim ile İlişkim ve Belediye Başkanlığım başlıklı bir basın açıklamasının yapılacağı  Ankara Büyükşehir Belediyesi 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezi'nin önemli davetidir.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur YAVAŞ, yarın (17 Temmuz 2019) saat 10:00'da Ankara Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda "Partim ile İlişkim ve Belediye Başkanlığım" başlıklı bir basın açıklaması gerçekleştirecektir.

Basın açıklaması, ihtiva ettiği konu nedeniyle önemli ve acildir.

Muhabir ve canlı yayın desteklerinizi önemle rica ederiz.

Katılımı kesinleşmiş protokol li,- CHP Ankara İl Başkanı,- İYİ Parti Genel Başkanı.- İYİ Parti Ankara İl Başkanı,- Partilerin Ankara Milletvekilleri , “yazılı idi.

Daha sonra ABB BASIN YAYIN habermerkezi@ankara.bel.tr’den gelen meilde :

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın 17 Temmuz günü bir basın toplantısı düzenleyeceğine dair atılan e- postaların ve sosyal medyada yayılan haberlerin gerçek olmadığını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şu şekilde: "17 Temmuz 2019 Çarşamba günü Başkanımız sn. Mansur Yavaş’ın basın toplantısı yapacağına dair bazı e-posta adreslerinden atılan ve sosyal medyada yayılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi haber bültenleri için resmi e-posta adresi 'habermerkezi@ankara.bel.tr' dir. bu adres dışında gelen e- postalara itibar edilmemesi önemle duyurulur."dendi.

Gece yarısı böyle bir sahte e posta ile basın mensupları neden davet edildi ? Bu kimin işine yarayacak . Hünüz bir netlik kazanmadı.

 

Bu Haber 433 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti