< >

Hayri Çağır " Özhaseki'ye destek verdi

Hayri Çağır

Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhasekiye destek verdi.

Açıklamasında Özhaseki'nin hemşeri federasyonları ile aylar öncesinden biraraya geldiğini, Ankarada yaşayan hemşeri federasyonlarının faaliyetlerini Özhasekinin yakından takip ettiğini ve önemini iyi bildiğini  söyledi.

Çorumlu Dernekler Federasyonu Başkanı Hayri Çağır’ın açıklamaları şöyle:

“Mehmet Özhaseki’nin tecrübe ve deneyimlerini biliyoruz. 20 yıl boyunca belediye başkanlığı, çevre ve şehircilik bakanlığı yapmış deneyimli bir isimdir. İnsanların kafalarını karıştırmaya yönelik ortaya atılan Ankaralı olmak kavramı artık eskidi önemini kaybetti. Ankaralı olmak Ankara ve ülkemiz için bir değer ortaya koymak demektir. Hizmet etmek demektir. Biz Ankara’da yaşayan Çorumlular olarak birlik ve beraberliği ön planda tutan ve bizleri de önemseyen Sayın Özhasekiye teşekkür ediyoruz. En iyi Ankaralı Ankara’ya hizmet edendir. Dualarımızla Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Özhaseki’nin yanındayız. Ankara’yı seviyoruz, Ankara için varız.”

Bu Haber 748 kez okundu

Yorumlar

    Yorum Ekle

    SİYASET kategorisine ait diğer haberler
    Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

    İşlem yapılıyor.....

    Bugün içinde en çok okunan haberler

    VIP ARAÇ KİRALAMA

    Namaz Vakti