< >

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy Büyük Birlik Partisinin adayı

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy Büyük Birlik Partisinin adayı

 

 

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Aday gösterilmeyince Büyük Birlik partisinden seçimlere katılmak için aday olma kararı aldı.

Sosyal Medya üzerinden Kamuoyu açıklaması yapan Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy’un yanında  ilçedeki 57 Muhtardan  44'ü, AK Parti eski İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları, Esnaf Odası Başkanı, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Belediye Personelinin yoğun ilgisi dikkat çekti.

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy  yaptığı konuşmada seçime; Cumhur İttifakının bir parçası olan, büyük dava adamı Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti Büyük Birlik Partisinden Kalecik Belediye Başkan Adayı olarak gireceğini,  İlçeye  ve tüm hemşehrilerine hayırlı olmasını yüce Allah'tan dilerim.”dedi.

“ KALECİĞİ DAHA GÜZEL YARINLARA TAŞIMAK İÇİN  YOLA DEVAM”

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy, açılamasının başında Ak parti iktidarının desteği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde bu güne kadar yaptığı belediye hizmetlerini bir bir anlattı.

Ak Partiden aday gösterilmemesinin Cumhurbaşkanına yanlış bilgi aktarımından kaynaklandığını konuşmasında vurgulayan Filiz Ulusoy, hizmet için bu yolu izlemenin doğru olduğunu yaptıkları istişareden çıktığın söyledi.

Kamuoyu açıklaması esnasında Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy’a  destek verenler arasında ;

Karahüyük, Akçataş, Çandır, Kuyucak, Hançılı, Karatepe, Karalar, Buğra, Eskiköy, Dağdemir, Akkaynak, Eşmedere, Hasayaz, Akkuzulu, Satılar, Mahmutlar, Kargın, Hacıköy, Gölköy, Tavşancık, Koyunbaba, Yüzbey, Gökdere, Şeyhmahmut, Demirtaş, Yurtyenice, Kınık, Çaykaya, Samanlık, Gümüşpınar, Çiftlik, Tilki, Yeniçöte, Keklicek, Şemsettin, Kılçak, Altıntaş ve Yeşilöz Köyü Muhtarlarımız, Halit Cevri Aslangil, Ahiler Yenice, Ahikemal Şenyurt, Halil Ağa Tabakhane ve Çanşa Kale Mahallesi Muhtarları, AK Parti eski İlçe Başkanları  Ümit Çiğdem,  Hasan Çırak ve teşkilatları, Esnaf Odası Başkanı  Ahmet Dalkıran, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakoç, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Personelinin katıldığı görüldü.

 

Bu Haber 906 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti