< >

Kalecik Yaz spor okulu yeni tesislerde stard alıyor

Kalecik Yaz spor okulu yeni tesislerde stard alıyorKalecik Belediyesince yapımı tamamlanarak 19 Mayıs'ta büyük törenle hizmete açılan, Meşran Sosyal Tesisleri gençlerin ve çocukların değişmez mekanı haline geliyor.

Kanal 5 ekranlarından canlı yayınlanan açılış töreninde ki coşku yerini tatlı bir heyecana bırakmış durumda.

Kalecik Belediye Başkanı Filiz ULUSOY'un talimatları ile bu yaz Kalecik'te spor yapmayan çocuk kalmayacak. Belediye bünyesinde ki spor hocalarının eşliğinde hazırlanan yaz spor okulunda, Futbol'dan Voleybol'a, Basketbol'dan Tenis'e birçok spor dalının bir arada yapılabileceği bir program hazırlanmış durumda.

Konu hakkında sorularımızı yanıtlayan Başkan ULUSOY; "Kalecik'te en temel eksikliklerimiz Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetlerin sürdürülebileceği alanlardı. Çok şükür 2. tesisimizi açarak bu etkinlikleri vatandaşlarımızın kolaylıkla yapabilmesini sağlıyoruz. Ayrıca özellikle 10-20 yaş arası çocuklarımızın spora yönelmesini teşfik edeceğiz inşallah. Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak Spora ve Kültürel faaliyetlere yönelmesi bizim için en önemli husus" dedi.

Bu Haber 1725 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SPOR kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti