< >

KILIÇ " Pursaklar’a dev spor kompleksi yapılacak"

KILIÇ
Bakan Kılıç, Pursaklar’da okul ziyaret etti

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ile birlikte Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret edip, öğrencilerin sportif çalışmalarını izledi.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa yürütülen projeler kapsamında Pursaklar Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. Bakan Kılıç’a Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Ömer Altunsoy, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, Pursaklar İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Alparslan Yalçınkaya, İlçe Müftüsü Cemal Çıkrık eşlik etti.

 

 

 

Bakan Kılıç ve beraberindeki heyet, Pursaklar Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin sportif çalışmalarını yerinde izledi. Medine İmam Hatip Ortaokulu’ndaki judo ve güreş salonlarını da gezen Bakan Kılıç, okçuluk ile eskirim kurslarına katılan öğrencilerin performansını takdir etti. Okul ziyaretin ardından Pursaklar’da yapılacak olan Spor Kompleksi hakkında Belediye Başkanı Selçuk Çetin ile görüşme yapan Bakan Kılıç, Pursaklar’a yapılacak olan spor kompleksinde stadyum, spor salonları ve yüzme havuzlarının bulunacağı müjdesini verdi. Spor kompleksinin yapılacağı yeri de inceleyen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirerek Pursaklar ziyaretini tamamladı. 

 

Bu Haber 9291 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SPOR kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti