< >

Kırıkkale Bahşili Belediye Başkanı çöp topladı

Kırıkkale Bahşili Belediye Başkanı çöp topladı

KIRIKKALE'nin Bahşili ilçesinde Ak Parti'den Belediye Başkanı seçilen AK Partili Recep Zafer Tekin, başlattığı   temizlik kampanyasında işçi tulumu giydi, temizlik elemanları ve vatandaşlarla birlikte çöp topladı.  Milli Eğitim Bakanlığı'nda Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Daire Başkanı olarak görev yaparken istif eden  Recep Zafer Tekin'i, mevcut belediye başkanı İbrahim Uyar'ın yerine aday gösterilmişti.

 

İlçede  sonuçlara göre yüksek oyla elediye başkanı seçilen Recep Zafer Tekin, Doğanay ve TOKİ mahallelerinde çöplerin toplanmadığını öğrendi.

Başkan  Tekin, belediyede mevsimlik 26 işçinin Şubat ayı içerisinde işlerinden çıkartılmasından dolayı çöplerin tamamının toplanmaması üzerine harekete geçmiş, çöp kamyonunu da kullanmıştı.


'SEÇİMLERDE SÖZ VERMİŞTİK'

Recep Zafer Tekin, seçim sürecinde hizmet sözü verdiklerini kaydetti. Vatandaşların desteği ile belediye başkanı seçildiğini kaydeden Tekin, "İlçemize efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya, vatandaşa hizmet etmeye geldik. Sözde değil özde hizmet edeceğimizi söyledik. Herkesin sevgisine layık olabilmek için elimden geleni yapacağım. Gerçekten hizmet eden belediye başkanı olacağız. Çalışmalarımız bununla sınırlı kalmayacak" dedi.

Bu Haber 588 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti