< >

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ AK MASA HİZMETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

 

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa birimi tarafından yürütülen Cami temizlikleri ve İhtiyaç sahibi, yaşlı ve engellilere ev temizliğine aralıksız devam ediyor.

Ak Masa birimi ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün girişimleri ile, güçten düşen yaşlılarla  fiziksel engellilerin kendilerine evlerinin temizlik işlerinde yardım talepleri üzerine harekete geçen ekipler ilk olarak dilekçeyle başvuran vatandaşlarımızın evinde temizlik hizmeti verilmektedir. Diğer yandan İlçemizde bulunan 19  Cami ve Mescit temizliği ise Haftada 1 gün olmak üzere temizlenmektedir.

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa birimi tarafından yürütülen Cami ve vatandaşların evlerinde de temizlik yaptıklarını kaydeden Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, “Önceliğimizi evlerini temizleyemeyecek durumdaki vatandaşlarımıza vermekteyiz, Çünkü herkesin temizlikçi tutması kolay değil. Tüm malzemeleri getiriyoruz. Bu hizmetten vatandaşlarımızın mutlu olması bizi de sevindirdi” dedi.
Başvurulara göre günde iki eve giden temizlik ekibi evlerde ıslak kuru süpürge ile köşe bucak temizlik yapıyor,  kirli giyim eşyaları da çamaşır makinesinde yıkıyor. Zaman zaman komşuların da destek verdiği çalışma sonunda evler tertemiz oluyor. Bunun yanında yine ekiplerimiz ilçemiz içerisindeki Camilerimizi haftalık olarak temizlemeye devam ediyor” dedi.

 

Bu Haber 14050 kez okundu
KIZILCAHAMAM 17 BELEDİYESİ 62 ÇALIŞIYOR 12
Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti