< >

Kongreye Kırıkkale Damgası

Kongreye Kırıkkale Damgası
Genç Parti 5. Olağan Kongresi'nde Cem Uzan'ın kardeşi Murat Hakan Uzan yeni genel başkan oldu.Tüm İllerin katıldığı kongrede Kırıkkale teşkilatı ağırlığını koydu.Kırıkkale İl Başkanı Duran Yıldız il ilçe ve Gençlik Kolları,Kadın Kolları başkanı ve delegeler ile kongreye katıldı.

Genç Parti'nin 5. Olağan Kongresi, Yenimahalle Belediyesi'ne bağlı 'Dört Mevsim Salonu'nda gerçekleştirildi. Partinin kurucu genel başkanı olan ve 10 yıldır Fransa'da yaşayan Cem Uzan, kongreye telekonferans yöntemiyle katıldı. Uzan, seçim vaatlerini sıraladıktan sonra yeni genel başkanın Murat Hakan Uzan olduğunu söyledi.
 'Alnımız açık, başımız dik'
Genç Parti kongresinde konuşan Cem Uzan şunları kaydetti:“Ben sizleri çok özledim umarım sizler de beni özlemişsinizdir. Türk insanı için, Türk milleti için kolları sıvadık tekrar. Bazı gerçekleri çırılçıplak konuşmakta fayda var. 17 senedir büyük bir mağduriyet yaşamaktayım. Ergenekon kumpasını, Balyoz kumpasını herkes biliyor. Nerede o Ergenekon’un savcısı? Takdir Türk milletinindir. İlk kumpas Uzan ailesine kurulan kumpastır. Telsimi yağmaladılar, barajları çaldılar. Hepsinin belgesi var. Star TV yandaşlara bedavadan verildi. Ben hayatımla tehdit edildiğim için sürgüne gittim. Benimle ilgili bir tane mahkumiyet kararı yoktu ben çıktığımda. Alnım açık başım dik.”
Gereken Yapılacak 
Kongre sonrası açıklama yapan Genç Parti Kırıkkale İl Başkanı Duran Yıldız ‘Yeni Seçilen Genel Başkanımız  Murat Hakan bizlere konferans sistemi  ile seçim çalışmalarımızı anlattı.Çekilin yolumuzdan Açın Türkiye'nin Önünü Durduramazsınız Türkiye Geliyor.. Adalet siyasetin Baskısından Kurtarılacak.Türkiye'de Hukukun Üstünlüğü Tekrar Tesis Edilecek GENÇ PARTİ Bu Geleceğin Garantisidir Çünkü Milletin Menfaatleri Üzerinden Pazarlık Yapılamaz Milletin Menfaatlerinden Feragat istenemez Milletin Menfaatleri Ertelenemez. Umut için Yarınlar İçin İnsanca Yaşamak İçin ÇEKİLİN Açın Türkiye'nin Önünü Durduramazsınız Türkiye Geliyor.’dedi.
 
Süleyman Yılmaz Kırıkkale
Bu Haber 340 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti