< >

Magnet Doktorlar Kolejine Yoğun İlgi Trafiği Felç Etti

Magnet Doktorlar Kolejine Yoğun İlgi Trafiği Felç Etti
Ankara Çayyolu Alacaatlı Caddesi No.32 ‘de 1993 yılından beri özel eğitim faaliyetlerinin öncü kuruluşu Magnet Doktorlar Kolejinde ilkokul 2.3.4 sınıf ve ortaokul 6.7.8.sınıflarda bursluluk ve kayıt işlemlerinin yapılması nedeniyle büyük ilgi gördü.

 

Ankara Çayyolu Alacaatlı Caddesi No.32 ‘de 1993 yılından beri özel eğitim faaliyetlerinin öncü kuruluşu Magnet Doktorlar Kolejinde ilkokul 2.3.4 sınıf ve ortaokul 6.7.8.sınıflarda bursluluk ve kayıt işlemlerinin yapılması nedeniyle büyük ilgi gördü. Gösterilen ilgiyle okula gelen yollarda öğrenci velilerinin araçları trafik sıkışmasına yol açtı.

 

 

 

Magnet doktorlar Kolejine gösterilen yoğun ilgi ve alakaya teşekkür eden Sahibi ve kurucusu Dr. Sultan Batur Cumartesi günü Kolejinde ilkokul 2.3.4 sınıf ve ortaokul 6.7.8.sınıflarda bursluluk ve kayıt işlemlerinin yapıldığını belirterek “ Eğitim camiası ile yıllardır iç içiyiz. Bu güne kadar güçlü, güvenilir, kaliteli ve tecrübeli hizmet anlayışımızdan taviz vermedik. Şimdi bunun semeresini görmek çok güzel bir duygu. Yarında lise 10.11.12.sınıflarda bursluluk ve kayıt işlemlerimiz sürecek. Gösterilen ilgi ve alakaya layık olmak için bizde üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

 

 

 

 

 

Kayıt işlemlerini yaptıran öğrenci velileri ise “ Magnet Doktorlar kolejinin biz yabancısı değiliz. Ona güç veren ekibi iyi tanıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı emin ellere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle örnek eğitim kurumlarının ülkemizde artış göstermesi son derece iyi gelişmedir.”dediler.

 

Bu Haber 6399 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SAĞLIK kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti