< >

MHP'Lİ TÜRKKAN'DAN İKİ AYRI ZİYARET

 MHP'Lİ TÜRKKAN'DAN İKİ AYRI ZİYARET
MHP eski Milletvekili Lütfü Türkkan'ın Twitter'da paylaştığı bir mesajla iki ayrı kişi hastanede ziyaret ettiği ortaya çıktı.

 

CHP'nin eski milletvekili Kamer Genç, bugün yeniden hastaneye kaldırıldı. Genç, ABD'de gördüğü tedavinin ardından Ankara'ya gelmiş, burada da bir süre kontrol amaçlı hastaneye yatırılmıştı.

Ankara'da geçen hafta hastaneden çıkan Genç, kendisini merak edenlere evinden "iyiyim" mesajı göndermişti. Ankara'daki evinde gazetecileri ağırlayarak, "siyaseti yakından takip ediyorum" da diyen Genç'in, bugün yeniden hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

Genç'in yeniden hastaneye kaldırıldığı da, MHP eski Milletvekili Lütfü Türkkan'ın Twitter'da paylaştığı bir mesajla ortaya çıktı.

Genç'i evinde ziyaret etmek için bir günlüğüne Ankara'ya gelen Türkkan, TBMM'de aynı dönemde, farklı partilerde vekillik yaptığı Kamer Genç'in hastaneye kaldırıldığını öğrenerek, ziyareti hastanede gerçekleştirdi.

Türkkan, Twiter hesabından Genç'le birlikte bir fotoğraf ve şu mesajı paylaştı; "Tunceli'nin yetiştirdiği siyaset adamı, her şartta Türk olduğunu haykıran Kamer Genç'i ziyaret için Ankara'dayız."

 

Türkkan’ın hasta yatağında ikinci ziyaret ettiği kişi Türk Edebiyatı Vakfı Başkanı Servet Kabaklı idi. Türkkan “ bugünkü ziyaretimizde daha iyi gördük. Bilinci açık, şuuru yerindeydi.” İfadesine Twiter hesabında yer vermişti.

 

Bu Haber 3122 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SAĞLIK kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti