< >

Murat Alparslan'a Gölbaşında Gül Yağmuru

Murat Alparslan'a Gölbaşında Gül Yağmuru
Sempatik kişiliği, samimi tavırları ile dikkat çeken, iki dönemde Ak Parti Ankara İl Başkanlığı görevini başarı ile yapan Alparslan Gölbaşı’nda seçim bürosu açılışında gül yağmuruna tutuldu.

 

 

Gölbaşılı Çorumlular hemşerileri Ak Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan’a sahip çıktı. Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Osman Ulunç’un, Murat Alparslan için düzenlediği yemekli seçim ofisi açılışı adeta mitinge dönüştü.

 

KATILIM YÜKSEKTİ

 Gölbaşılı Çorumlular hemşerileri Ak Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan’a sahip çıktı. Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Osman Ulunç’un, Murat Alparslan için düzenlediği yemekli seçim ofisi açılışı adeta mitinge dönüştü. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı seçim ofisi açılışında misafirlere, Çorum’un dünyaca ünlü lezzeti olan İskilip dolması ikram edildi.

 

 

Seçim ofisi açılışına Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Murat Alparslan, Ankara Milletvekili adayı Hasan Karagöz, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Çorumlular Federasyonu Başkanı Hayri Çağır, Federasyon Başkan Vekili Mehmet Çelikel ve yönetim kurulu üyeleri,  Mamak Çorumlular Derneği, Mamak Etimesgutlular Derneği, Akyurt Çorumlular Derneği başkanları ve yönetim kurulu üyeleri  ve çok sayıda davetli katıldı.

 

OSMAN ULUÇ “MURAT ALPARSLAN’IN YANINDAYIZ”

Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Osman Ulunç, Çorumluların hemşerileri Murat Alparslan’ın milletvekili adayı gösterilmesinden onur ve gurur duyduğunu ifade ederken “Bizler Çorumlular olarak dün olduğu gibi bugün de hemşerimiz Murat Alparslan’ın yanındayız. “ dedi.

 

ÇAĞIR “ ÇORUMLUYUZ BİRBİRİMİZDEN SORUMLUYUZ”

Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır da konuşmasında Ankara genelinde Sayın Alparslan için yapılan çalışmaları desteklediklerini belirterek “ Biz Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz” dedi.

 

KARAASLAN’DAN ULUNÇ’A TEŞEKKÜR

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise konuşmasında organizasyonu düzenleyen Osman Ulunç’a teşekkür ederken,  yaklaşan genel seçimlerin önemine dikkat çekti.

 

 

ÇORUMLULARLA YAŞAMAKTAN MUTLUYUZ

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Türkiye’nin her renginin Gölbaşı’nda yaşadığını ifade ederken “Çorumlu hemşerilerimiz de  bu renklerden bir tanesi. Biz Gölbaşı’nda Çorumlu kardeşlerimizle birlikte dostluk ve sevgi içerisinde yaşamaktan onur duyuyoruz. Böyle güzel bir programı düzenleyen ve Çorumlu bu güzel kardeşlerimizle bizleri buluşturan Osman Ulunç kardeşimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

MURAT ALPARSLAN ULUNÇ’A KARDEŞİM DİYE HİTAP ETTİ

Ak Parti Ankara Milletvekili adayı Murat Alparslan ise yaptığı konuşmada, Osman Ulunç için “Kardeşim” ifadesini kullanırken, Ulunç’a açılış için teşekkür etti. Murat Alparslan’ın konuşma yaptığı sırada ise Osman Ulunç, Murat Alparslan’ın üzerine gül yaprakları saçtı.

Alparslan sözlerine şöyle devam etti.

 

OYUNLARI BOZDUK

"Sizler millete hizmeti bir sevda olarak gören kardeşlerimizsiniz. Sizler, milletin her gününün iyi olması, her şeyinin en mükemmel olması için çalışan, bu sebeple de bu gayreti ortaya koyan kardeşlerimizsiniz. 7 Haziran seçimleri öncesi demokrasi bayram ve şölen şeklinde geçen çalışma kampanyasını icra ediyoruz. Kendilerini dinliyor halleşiyoruz. Paralel devlet yapılanmaları, KCK yapılanmaları, medyatik yapılanmalarla mücadele ettik ama Hamdolsun hepsinde milletimiz net duruşla yanımızda durdu, oynanmak istenen oyunları bozduk. “Diğerleri gibi içi boş söylemlerle siyaset yapmıyoruz. Yaptık, yapacağız diyoruz. inşallah milletimiz bunun farkında. AK Parti'ye beraber bir tarih yazıldı. Sizler, yazılan bu tarihin her bir satırında pay sahibisiniz.

KAZANLAR AÇILDI, DUALAR EDİLDİ

Konuşmaların ardından seçim bürosu dualarla açıldı. Büronun açılının ardından misafirlere ikram edilecek olan İskilip Dolması’nın bulunduğu kazanlar dualarla açıldı.

 

HEMŞERİLERİNİ HAVAİ FİŞEK VE DAVUL ZURNAYLA UĞURLADILAR

Öte yandan Çorumlular hemşerileri Murat Alparslan’ı havai fişek ve davul zurnayla uğurladılar.

 

 

Bu Haber 2915 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti