< >

MURAT ALPARSLAN ”GELECEK EMİN ELLERDE”

MURAT ALPARSLAN ”GELECEK EMİN ELLERDE”
AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Alparslan seçim çalışmalarını sürdürdüğü Çankaya’da okulları gezdi.

 

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Alparslan seçim çalışmalarını sürdürdüğü Çankaya’da okulları gezdi.

 

Eğitim kurumlarının AK Parti iktidarı ile son yıllarda önemli bir konuma gelmesine şahit olduklarını söyleyen Alparslan “  Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla sohbet ettik. Gittiğimiz sohbet ettiğimiz, ziyaret ettiğimiz okullarda gördüğümüz tablo övgüye layıktır. Eğitimcilerimiz de canla başla öğrenci yetiştirmek için çalışıyorlar. Şunu rahat söyleyebiliriz ki gelecek emin ellerde “

 

AK Parti Milletvekili adayı olarak seçim çalışmaları esnasında halkın içinde olduklarını söyleyen AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Alparslan “ Halktan gördüğümüz ilgi alaka gösteriyor ki biz doğru işler yapmışız. Yapacaklarımızı söyledik, yapamayacaklarımızı da söyledik. Kimseyi kandırmadık. Kimsenin hakkına tecavüz etmedik. Doğru bildiğimiz hizmetleri halkın emrine sunduk. “dedi.

 

 

 

Seçim vaatlerine kimsenin kanmadığını da sahada gördüklerini söyleyen AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Alparslan “Bol keseden atmak kolay. Gel onu yap dersen kimse gelmez. Muhalefetin iktidar olma gibi bir hedefi yok, projesi yok. Emekli vatandaşlarımızı her seçimde kandırmak istiyorlar. Kimse onlara kanmıyor. Ülkenin kaynakları ortada. Verilecekse AK parti iktidarı verir.”dedi.

 

Bu Haber 2848 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti