Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | ÖZ OSMANLI SOFRASINDA YENİ YILDA YENİLİKLER VAR
< >

ÖZ OSMANLI SOFRASINDA YENİ YILDA YENİLİKLER VAR

ÖZ OSMANLI SOFRASINDA YENİ YILDA YENİLİKLER VAR

Yeni Yıla farklı tarz ve üslupda hizmetlerle konuklarını bekleyen Öz Osmanlı SOFRASI  kapılarını yeniklere aralıyor.

 

Hafta sonları Cuma, Cumartesi ve Pazar 17.00-21.00 saatleri arasında Fasıl eşliğinde misafirlerine ağırlamak istediklerini söyleyen firma sahibi Bayram Uçar "Tesislerimizde eksiklerimizi giderdik. Aile ortamında sevdikleinizle güzel bir yemek yemek istediğinizde mutlaka bize uyarıyan. Yeni yılda yeniliklerimize fasıl eşliğinde yemek yeme imkanı ile karşınızdayız."dedi.

Öz Osmanlı Sofrası sahibi Bayram Uçar Altınpark Protokol yolu üzerindeki tesislerde üç katlı kapalı ve yarı açık mekanlarda hizmet ettiklerini söyledi. Toplu yemeklerdede özel bölümlerde misafir kabul ettiklerini belirter Uçar Ankara Büyükşehir belediyesi Araştırma Tanıtım ve Belediye İçi Hizmet Ulaşım Daire Başkanı Recep Tezcan'ı da makamında ziyaret ettiğini söyledi.

Uçar "Tezcan'ı ziyaretimizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek ve Belediye Meclis üyelerini tesislerimize davet ettim. Nihayette yaptığımız yatırım hizmet alanında önemlidir. Herkes görsün osmanlı ağız tadı ile ikramlarımızdan tadsınlar istiyoruz."dedi.

Bu Haber 5091 kez okundu

Yorumlar

    Yorum Ekle

    YAŞAM kategorisine ait diğer haberler