< >

Özel Saray Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğine görkemli açılış

Özel Saray Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğine görkemli açılış

 

Pursaklar Saray Cumhuriyet mahallesi Belediye caddesinde faaliyete giren Özel Saray Ağız ve Diş Sağlığı polikinliği görkemli bir açılış ile yörede sağlık hizmeti vermeye başladı.

Dr.Faruz Yılmaz ve Emre Yılmaz’ın faaliyete aldığı tesislerde Mustafa Yılmaz Mesul Müdür olarak görev yapacak.

Açılışa AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer, Vedat Demir, Ertuğrul Çetin, Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal Daire Başkanı Kadir Yılmaz, Çubuk E.Belediye Başkanı Lokman  Özden, AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Ünver, Bülent Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Bölge Başkanı Hamdi Kesgin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, Ak Parti Keçiören İlçe Teşkilat Başkanı Vedat Yılmaz, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Ak Parti Pursaklar Gençlik Kolları Başkanı Necati Güner,Çubuk İş Adamları Derneği Başkanı Yasin Özen, Cantürk Ticaret’in Sahibi Mehmet Çantürk ve  Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan katıldı.

 

Kayaer”Ben demiştim saray önemli diye”

Açılışı da  Kur’an-ı Kerim Tivaletini Mesul Müdür Mustafa Yılmaz yaptı,  Tesis hakkında bilgi verdi.Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer gelişen yörenin Saray olduğuna dikkati çekerek “Önceden benim saylediğim sözler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Saray yörenin en gelişen yeridir ileride Saray önemli bir yerleşim merkezi olacak demiştim.Şimdi bu tezim gerçek oluyor. Parsaklar ve yöresine yatırım yapan karlı çıkar. Sağlık hizmeti verecek olun bu tesisin sahiplerini kutluyorum.”dedi.

 

Emrullah İşler “Saray’a yatırım akllı yatırımdır “

Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler de konuşmasında Saray’a kaliteli inşxaatlar yapıldığına dikkat çekerek “ İnşaat sektörü nereye kaliteli bina yapıyorsa orada kaynak var demektir. Baktiğim kadarı ile Saray da kaliteli inşaatlar var. Sektör beraberinde diğer yatırımcılarıda tetikliyor. İşte sağlık alanında güzel bir tesinin açılışını yapacağız. Akıllı bir yatırım. Yöreye hayırlı olsun.”dedi.

 Yılmaz " Hiçbir masrafdan kaçınmadık"

Dr.Faruk Yılmaz bu alanda ilk olmanın hem avantajlarını hemde dezavantajlarını birlikte yaşayacaklarını bildiklerini söyledi. Yılmaz” Sağlık yatırımı dedik hiçbir masrafdan kaçınmadık. Son derece modenk aletlerin bulunduğu alanında başarılı doktor ve personelin bulunduğu bir yer yaptık. Yörede ikamet eden hemşerilerimizi sağlık hizmeti almaya davet ediyoruz.”dedi.

Hayır ve dualar ile açılış kurdelası kesildi. Protokol  iki katlı tesisleri beğendi.

 

 

 

Bu Haber 3333 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SAĞLIK kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti