< >

ÖZHASEKİ, ANKARALILARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

ÖZHASEKİ, ANKARALILARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYORAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Başkentlilerle buluşup, taleplerini dinlemeye ve ortak çözümler üretmeye devam ediyor. 

Bu kapsamda, Başkent’te faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri ve esnafla bir araya gelen Özhaseki, vatandaşların da taleplerini dinliyor.

STK VE MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Çankaya’daki STK’lar ve mahalle muhtarlarından oluşan yaklaşık 300 kişiyle Kent Otel’de kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Özhaseki, burada projelerine ilişkin yaptığı kısa konuşmanın ardından muhtarların ve STK temsilcilerinin sorularını cevaplandırıp, taleplerini dinledi. 

Özhaseki’nin ikinci durağı ise Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki VİP Taksi Durağı’nda taksici esnafıyla buluşma toplantısı oldu. Burada taksicilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Özhaseki, Ankara'nın turizmden en az istifade eden başkentlerden biri olduğuna dikkati çekerek, “Burada sağlık, termal, doğa ve inanç turizmi olur.  Bunların da yolları var. Yeni bir anlayış ve mantıkla yepyeni bir hizmet dönemi başlıyor“ dedi.

Ankaragücü’nün şehir dışında maç yapma sıkıntısına derman olduğunu ve Eryaman Statı’nın açılışını sahasındaki ilk maçına yetiştirmek adına ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli girişimlerde bulunduğunu kaydeden Özhaseki, “İnşallah Ankaragücümüz ilk maçını Eryaman Stadı’nda yapacak. Ayrıca 25 yıldır milli maç oynanmayan Ankaramıza, UEFA standartlarında bir stadın kazandırılması için de Cumhurbaşkanımızla görüştük. 1-2 aya kadar temeli atılır” açıklamasını yaptı.

 
 
Bu Haber 432 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti