< >

Özkan aday tanıtım toplantısına katıldı

Özkan aday tanıtım toplantısına katıldı

 

Ak Parti Sungurlu Belediye Başkan Adayı İlyas Özkan, ‘Memleket işi, gönül işi’ sloganı ile Ankara'da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına katıldı.


AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl/İlçe/Belde Belediye Başkan Adayları, İlçe Başkanları ile birlikte Genel Başkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında düzenlenen 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısına katıldılar.

 

 

Ak Parti Sungurlu Belediye Başkan Adayı İlyas Özkan, özlenen hizmetlere Ak Parti İktidarı ile bu ülkenin kavuştuğunu belirterek " Teşkilat olarak uyum içinde seçimlere giriyoruz. Birilerinin söylediği içi boş hamaset kokan laflara insanımızın karnı tok. İstikrar ile sorunların üstesinden geleceğimizi herkesi biliyor. Ülke insanı koas ile değil akılcı projeler ile yönetime talip yönetime 31 Mart ta oy verecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın "dedi.

 

 

 

 

 

Bu Haber 457 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  ANKARA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti