< >

Polis Müdüründen açıklama " Uyuşturucu ile mücadelede aile çok önemli

Polis Müdüründen açıklama

Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan ve Başkan Yardımcısı Ömer Ersan Pursaklar İlçe Emniyet Müdürü Bülent  Albayrak'ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

 

Ankara'nın hızla gelişen ilçelerin başında gelen Pursaklar'da  Emniyet ve asayişin sağlanması için gece gündü çalışan polis teşkilatının daima yanında olduklarını söyleyen Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan, medya olarak her türlü desteği vermeye hazır oluklarını söyledi.

 

Pursaklar İlçe Emniyet Müdürü Bülent Albayrak ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtirken, güvenlik güçleri olarak uyuşturucu ile mücadelede en büyük görev ailelere düşüyor. Çocuklarını evde ve dışarıda sıkı takip ailenin işi, Anne ve babalar gece evde olmayan evlatlarını mutlaka takip etsinler, nereye gidiyor, kimlerle arkadaşlık yapıyor, bilmelidirler. Biz polis teşkilatı olarak bir yere kadar işi takip edebiliyoruz, gerisi aileye kalıyor."dedi.

 

Görüşmede gençlerin spora yönlendirilmesi için çeşitli projeleri hazırladıklarını söyleyen Ülke Medya Derneği Başkan Yardımcısı Ömer Ersan da bu balanda yeni çalışmalara imza atmak üzere olduklarını söyledi.

 

Bu Haber 745 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  GÜNDEM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti