< >

Pursaklar da mesleki tanıtım cevherleri var

Pursaklar da mesleki tanıtım cevherleri var

Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen " Mesleki Tanıtım ve Yönetme" etkinliğinin açılışı Ankara Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Aile Yaşam Merkezinde yapıldı.

PROĞRAMA İLGİ BÜYÜKTÜ

Açılışa ; Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Bölge Başkanı Hamdi Kesgin, AK Parti İl Yönim Kurulu Üyesi Sinan Ünver, Pursaklar Pursaklar Aile Yaşam Merkezi Müdürü Abdullah Özlüyen, İdare Müdürü Gülden Elidemir, Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan, davetliler ile özel ve resmi eğitim kurumu  yöneticileri ile öğrenciler, veliler  katıldı.

Proğramda konuşma yapan Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, ilçede eğitim ve öğretimin başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek katkıda bulunan eğitimcilere ve öğrencilere teşekkür etti.

 

Özel ve resmi eğitim kurumlarının birer yarış halinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer, eğitimin ve öğretimin hayatın her alanında devam etmesinden yana olduklarını söyledi.

Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara konuşmasında devletin eğitim için her türlü imkanı seferber ettiğini belirterek, bu alandaki yarışa katılan  özel eğitim kuruluşlarını da ayak uydurmasınnı sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.

Proğramda hayalimdeki meslekler  ve şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri  verildi. Müzik dinletisi ile devam eden proğram stanların gezilmesi ile son buldu.

 

 

 

Proğrama Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim kurumlarından Resmi kurum olarak ; Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Lisesi,  Pursaklar IMKB Mesleki ve Teknik Lisesi, Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi, Pursaklar Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

 Özel kurum olarak da ; Özel Nene Hatun Kız ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Avisena Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi ve Özel İhtisas Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğerencileri tanıtım satandları ile göz doldurdular.

 

Bu Haber 2264 kez okundu
Pursaklar 70 da 515
Yorumlar

  Yorum Ekle

  EĞİTİM kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti