< >

Pursaklar Kent Konseyi 2015 yılı ilk toplantısı yemekli geçti

Pursaklar Kent Konseyi 2015 yılı ilk toplantısı yemekli geçti
Bu fotografa baktığımızda yer alan değerli şahsiyetlerin tamamına yakının Pursaklarda yaşadığını gören birisi olarak bir eksik var diyorum.Kent Konseyinin ilk toplantısındaki eksiklik Halk'ın olmayışımı dır dersiniz.Var da biz mi göremedik.

 

Pursaklar Kent Konseyi, 2015 yılı 1. Olağan Genel Kurul toplantısını Mehmet Akif Ersoy Sosyal Tesislerindeki Özler Restoran’da yaparak 2014 yılı faaliyet raporu değerlendirildi.

Toplantıya Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Kent Konseyi Başkanı Musa Kazım,  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Akkuş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Bozoğlu, Pursaklar İlçe Mili Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, Pursaklar Belediye Başkan Yardımcıları Osman Kayaer, Ercan Doğan, Nedim Erçetin, Kent Koseyi Genel Sekreteri Akif Durmuş, muhtarlar ve çok sayıda üye katıldı. Toplantıda Genel Sekreterliğin hazırladığı 2014 yılının faaliyet raporu okundu ve değerlendirildi. Başkan Musa Kazım tarafından sunulan rapor üyelerin kabul oyu ile onaylandı. 2015 yılı çalışma planının da görüşüldüğü toplantıda Kent Konseyi tarafından davetlilere yemek ikram edildi.

 

Bu Haber 11249 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti