< >

PURSAKLAR SEÇİMDE BİRİNCİ OLMA YOLUNDA

PURSAKLAR SEÇİMDE BİRİNCİ OLMA YOLUNDA
Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Servet Türkayık 7 Haziran Milletvekili seçimlerinde Ankara birinciliği için çalıştıklarını söyledi.

Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Servet  Türkayık 7 Haziran Milletvekili seçimlerinde Ankara birinciliği için çalıştıklarını söyledi.SKM de ziyaret ettiğimiz Türkayık önemli iddada bulundu.

 

Türkayık  "Seçimlerde AK Parti olarak geriye doğru baktığımızda aldığımız oy olaranları ile hep zirvede olduk. Geçen milletvekili seçimlerinde % 74.9, Cumhurbaşkanlığı Seçiminde 77.80 ve en son yapılan Yerel Seçimde ise % 63.6 oy oranı ile seçimde başarımızı koruduk. 7 Haziran Milletvekili seçimlerindede Pursaklar üzerine düşen görevi yapacak Ankara'da zirve oy oranı ile adından söz ettirecektir."dedi.

 

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyleyen Pursaklar SKM Başkanı Servet Türkayık " Merkez SKM ile iyi bir koordinasyon içerisindeyiz. İlçe Başkanlığımızda uyum içinde çalışıyoruz. Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız da çalışmalarda çok gayretliler. Bir tam bir başarı takımı oluşturduk.Pursaklar da Durmak Yok Yola Devam " dedi.

Bu Haber 2951 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti