< >

SAKATLANAN GAZETECİYE EVİNDE ÖDÜL VERDİLER

SAKATLANAN GAZETECİYE EVİNDE ÖDÜL VERDİLER
Ülke Medya Derneği Başkanı Gazeteci Aydın Tufan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre önce spor yaparken geçirdiği sakatlığı nedeniyle evinde istirahat eden Zihni Çakır’ı ziyaret ederek “ Geçmiş olsun” temennisinde bulundular, daha önce verilemeyen Başarı Beratı’nı da takdim ettiler.

Ülke Medya Derneği; teksozhaber.com kurucusu ve TRT Avaz’da yayınlanan Pencere Programı sunucusu Gazeteci Yazar Zihni Çakır’a, meslek yaşamında sergilediği başarılı çalışmalarından dolayı Başarı Beratı verdi.

 

Ülke Medya Derneği'nden Zihni Çakır'a Başarı Beratı

                                   

Ülke Medya Derneği Başkanı Gazeteci Aydın Tufan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre önce spor yaparken geçirdiği sakatlığı nedeniyle evinde istirahat eden Zihni Çakır’ı ziyaret ederek “ Geçmiş olsun” temennisinde bulundular, daha önce  verilemeyen  Başarı Beratı’nı  da takdim ettiler.

 

 

TUFAN “EVDE ÖDÜL VERDİK”

 

Ülke Medya Derneği Başkanı Gazeteci Aydın Tufan “ Bugün burada gazetecilik alanında başarılı çalışmalara imza atan Zihni Çakır’a “Başarı Beratı” ile ödülünü evinde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle dinlenirken vermek nasip oldu. Marifet İltifata tabidir. Sağlık sorunu olduğundan evinde dinlenmesine rağmen gazetecilik görevini yazılırını ihmal etmediğine şahit olduk. Takdim Müessessini çalıştırmayı bir prensip kabul eden Ülke Medya Derneği olarak meslektaşımıza geçmiş olsun diyor, başarısının devamını bekliyoruz” dedi.

 

ÇAKIR “ ÇO DUYGULANDIM “

 

Gazeteci Zihni Çakır’da anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “ Ülke Medya Derneğinin Başarı Beratını almayı planladığımız günlerde bir türlü görüşmek nasip olmadı. Yoğunluk arasında planlayamadık.  Sağlık durumumdaki olumsuzluk nedeniyle evde dinlerken buraya kadar gelme nezaketinde bulunan Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan ve yönetim Kurulu Üyelerine sonsuz teşekkür ederdim. Çok duygulandım. Başarı Beratı bizim yeni çalışma dönemimizde şevkimizi artıracaktır.”dedi.

 

 

ZİHNİ ÇAKIR KİMDİR?

 

Gazeteci Zihni Çakır; Başta ülkede demokratikleşmenin önündeki en büyük engel olan askeri vesayetin tasfiyesi olmak üzere demokrasi ve insan haklarına yönelik gerçekleştirilen reform süreçlerine, kaleme aldığı kitapları ve Paralel Yapı olarak adlandırılan devlet içerisindeki karanlık örgütle mücadele sürecinde çıktığı televizyon programları ile dikkat çekti.  15 Nisan 2015 çarşamba gününden bu yana da TRT Avaz kanalında iç ve dış gelişmelerin ele alındığı bir programı sunmaya başladı. Her çarşamba saat 15:40’da Gazeteci İnanç Uysal ile birlikte sunduğu program henüz yeni olmasına karşın adından söz ettirmeyi başaran  Çakır  Teksöz haber.com’un  kurucusu.

 

Bu Haber 2798 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  MEDYA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti