< >

Sararspor Taekwondo da madalya sevinci

Sararspor Taekwondo da madalya sevinci
Kocaeli Derince Yenikent Kapalı Spor Salonu’nda Şehit Jandarma Er Emre Kaan Arlı anısına düzenlenen taekwondo şampiyonasında Şehitlerimiz rahmetle ve minnetle anıldı

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Derince Yenikent Kapalı Spor Salonu’nda Şehit Jandarma Er Emre Kaan Arlı anısına taekwondo şampiyonası düzenlendi. 7 farklı ilden 24 kulüp ve 316 sporcunun katıldığı müsabakalarda Eskişehir Sarar Spor klübü Taekwondo takımı 3. lük kazandı.

Klüp başkanı Alaattin Çoban " Zorlu bir turnuva oldu sporcularımızın gösterdikleri üstün gayret ve disiplinini canı gönülden kutluyorum daha büyük başarılara ulaşacaklarından şüphemiz yok, hepsini kutluyorum" dedi.

merve seval gilic

Taekwondo Takım Antrenörü Nadir Özsoy ise Başkanımızın verdiği büyük desteğe layık olmak için Sporcularımızla uzun zamandır çalışıyoruz 2018 de daha büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

merve seval gilic

Sarar Spor Siyah kuşak sporcusu Merve Seval Gılıç' ta " Nadir hocamız ve arkadaslarimizla yoğun ve disiplinli bir şekilde severek çalışıyoruz, turnuvadan güzel bir sonuç aldık takım olarak, 2018 yılı bizim yılımız olacak, sadece şehrimizi değil ülkemizi de uluslararasi alanda temsil etmek tek amacımız, Klüp başkanımıza bize verdigi destek ve güveninden dolayı çok teşekkür ediyoruz" diyerek sözlerine son verdi. Bu Haber 2685 kez okundu

Yorumlar

    Yorum Ekle

    SPOR kategorisine ait diğer haberler