< >

Şener hanım Kayseri’de çalışmaya devam ediyor

Şener hanım Kayseri’de çalışmaya devam ediyor
AK Parti Kayseri Milletvekili aday adayı Şener Güngör listede olmamasına rağmen teşkilat çalışmalarına katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

AK Parti Kayseri Milletvekili aday adayı Şener Güngör listede olmamasına rağmen teşkilat çalışmalarına  katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

AK Parti Kocasinan İlçe Teşkilatı Kadın Kolları tarafından yapılan, mahalle temsilcilerinin katıldığı "Haftalık Yönetim Toplantısı”na katılan AK Parti Kayseri Milletvekili aday adayı Şener Güngör “Durmak Yok Yola Devam.”diyor.

 

Şenel “ Kadın kolları Başkanımız Sevilay İlkepınar ile birlikte katıldığımız toplantı çok verimli geçti. Yoğun katılımın olduğu toplantı verimli geçti. Toplantıya katılan katılımcıların samimi ifadelerinden bunu anlamak mümkündü. Mahalle temsilcilerimiz ile ; "potansiyel seçmenlerin davranışları ve söz konusu seçmenlerin muhalefet söylemlerinin, olumlu iletişim-etkileşim yöntemleri ile nasıl yumuşatılabileceği ve oya tahvil edilebileceği " konularında görüş beyan etme  fırsatım da oldu.Sahanın en emektar ve de zincirin en zayıf halkası konumundaki, bu güzide gurup ile Şahsımı buluşturdukları için de Sevilay Başkanıma ve Şerife Başkanıma gönülden teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Bu Haber 4468 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SİYASET kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti