< >

SÜPER AMATÖR 3.LÜK KUPASI PURSAKLARIN

SÜPER AMATÖR 3.LÜK KUPASI PURSAKLARIN
Pursaklar 2014/2015 Ankara süper Amatör liği sezonunu 3.lük kupası Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk ÇETİN'e takdim edildi.

 

2014-2015 Ankara Süper Amatör ligi sezonunu 3.lük Kupası Pursaklar Belediye Başkanı  Selçuk Çetin'e takdim edildi.

Belediye Başkanlığı Konağında düzenlenen takdim törenine Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin, Kulüp Başkanı Halil Turhan, As Başkan Timuçin Ergün, Yöneticilerden Fikret Akyürek, Muhammed Fatih Yılmaz, Spor Koordinatörü Salih Yergin, Külüp Müdürü Tolga Ataş, Kulüp Genel Koordinatörü Abdurrahman Özkan, Antrenörler Cengiz Aktaş, Mustafa Kınacı ve bazı futbolcular katıldı.

 

 Kulüp Başkanı Halil Turhan  yapmış olduğu konuşmada bu başarıda en büyük katkının hiç şüphesiz Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e ait  olduğunu belirterek “ Değerli Başkanımızın her zaman kulübümüzün yanında bulunduğunu ve hiçbir hususta desteklerini esirgemediğini belirterek yarın oynayacağımız terfi maçında da bu başarıyı devam ettirmek için takım olarak ellerinden geleni yapacağız.”dedi.

 

 Pursaklar Belediye Başkanı  Selçuk Çetin,  sporun öneminden bahsederek yeşil sahalarda sadece galibiyeti değil aynı zamanda hoşgörünün, samimiyetin doruluk ve dürüstlüğünde olması gerektiğini belirterek “  Karakterli, ahlaklı, disiplinli, çalışkan ve imanlı bir neslin bu sahalarda yetiştirilmesi amaçlıyoruz. Bu yapının Pursaklar Belediye Spor Kulübünde gayet güzel oluşturulduğunu hedefin sadece şampiyonluk veya galibiyet olmadığını aynı zamanda ahlaklı ve disiplinli bir neslin Kulüp bünyesinde yetiştirildiğinin

 

Bu Haber 3869 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  SPOR kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti