< >

TEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ LEVENTOĞLU ZİYARET EDİLDİ

TEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ LEVENTOĞLU ZİYARET EDİLDİ

Aydın Tufan diyor ki !

Sivil toplum kuruluşları önünüzdeki süreçde aktif olarak hayatımızın yönlendirilmesinde alınacak kararlara ilişkin çalışmalarda çok aktif rol alacaklar. Toplumun her kesiminden sorunları üst düzeydeki yöneticilere ulaştırıp çözüm yollarını aralıyacaklar.

İşte onlardan bir sivil toplum kuruluşu haberi ; Elektirik Malzemeleri Satıcıları Derneği. Başarılı girişiminin örneği.Tebrikler EMSİAD

 

Elektrik Malzemeleri Satıcıları İşadamları Derneği (EMSİAD) Başkanı Deniz Karamercan, beraberindeki heyetle birlikte Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu’nu makamında ziyarete etti. Ziyarette,  06/1KV Alçak Gerilim Kablolarının Zırhlandırılması konusunda öneri ve bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

Karamercan Başkanlığı’ndaki heyette yer alan EMSİAD Genel Sekreteri Vedat Güngör, EMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Hakan Dolkun, Hes Kablo’dan Murat Dere ve Aydın Düğencioğlu, Has Çelik’ten Ahmet Yakıcı ve Borsan Kablo’dan Adil Göngör, Genel Müdür Leventoğlu’na sektör ile ilgili bilgiler verdi.

 

20 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen ziyarette, 2018 Nisan ve 2019 yılında yürürlüğe girecek olan 06/1KV Alçak Gerilim Kablolarının Zırhlandırılması konusunda öneri ve bilgilendirmelerde de bulunuldu.

Bu Haber 1086 kez okundu
Yorumlar

  Yorum Ekle

  TEKNOLOJİ kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti