< >

ÜM-DER’DEN ANKARA VALİSİNE ZİYARET

ÜM-DER’DEN ANKARA VALİSİNE ZİYARET
Ülke Medya Derneğ Başkanı Aydın Tufan Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar'a Kamu Hizmetinde bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı "ŞEREF BERATI" takdim etti.

 

Kuruluş Gazeteciler Cemiyeti özelliğinde olan “Ülke Medya Derneği” yeni yılın ilk ziyaretini Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’a yaptı.

 

 

Ziyarete Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan, Başkan Yardımcısı Yrd. Doç.Dr. Memduh Aslan, Denetim Kurulu Başkanı E.Müfettiş Kenan Doğanay ile Derneğin Kadın Kolları Başkanı Halime Polat, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan kozan ve Merve İnan katıldılar.

 

Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan Ankara’nın ülkeyi yönetenlerin bulunduğu Başkent olması nedeniyle medya ve onu izleyenler açısından bu sorumluluğun bilincinde olduklarını söyledi. Tufan “ STK olarak bizimde toplumu ilgilendiren sosyal konularda önemli görevlerimiz var. Gelişmişliğin göstergesi olan sivil toplum kuruluşları arasında ÜM-DER’de yapacağı toplumsal projelerle yerini olacak.”dedi.

 

Ulusdaki valilik makamında ÜM-DER yöneticilerini kabul eden Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar,  STK olarak ÜM-DER’in yapacağı proje çalışmalarına tam destek sözü verdi.

 

 Ülke Medya Derneği Başkanı Aydın Tufan, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar'a  "Kamu Hizmetinde bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı   "ŞEREF BERATI" takdim etti.

 
Bu Haber 1805 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  MEDYA kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti