< >

Unutulanlar-Devletin Gayri Resmi Çocukları” isimli ilk kitabı imza gününde ilgi gördü

Unutulanlar-Devletin Gayri Resmi Çocukları” isimli ilk kitabı imza gününde ilgi gördü

 

Aydın Tufan diyor ki !

Kitap yazmak öyle kolay bir uğraş değil.Hele bu kitap farklı konu ve alanlarda ise dahada zordur. İşte zoru başaran Aydın Benli kitabında gizli kalmış konulara ışık tutuyor. İmza gününde büyük ilgi gören katıbını mutlaka okuyunuz.

 

 

AydınBenli “Unutulanlar-Devletin Gayri Resmi Çocukları” isimli ilk kitabını çıkardı ve bir imza günü düzenleyerek okurlara tanıttı.

 

UNUTULANLAR Devledin Gayri & Resmi Çocukları adlı kitabına Ato congresiumdaki Uluslar arası kitap fuarında imza günü yaptı, bu imza gününe bir çok Siyetçi, bürokrat ve vatandaşımız yoğun ilgi gösterdi. Tarım ve orman bakanı  Bekir Pakdemirli'de katılarak Aydın Benli'ye destek verdi.

Bu roman, yaklaşık yirmi yıllık bir Türkiye tarihine ışık tutmaktadır.
 
İki bin yıldır süre gelen bir yapının yetiştirdiği bazen istihbarat uzmanı, bazen polis, bazen asker ve bazen de özel güvenlik olarak aldığı emri canı pahasına yerine getiren dost görünen düşmanlarla, Terör örgütleriyle kırsalda ve kentlerde yapılan ve 15 Temmuz’da meydanlarda vatanı ve bayrağı korumak için mücadele eden resmi ve gayri resmi yiğitlerin öyküsüdür. kanlı terör örgütleriyle mücadele eden istihbaratın aslanlarını anlatmaktadır. Sürükleyici ve macera dolu okurken gözünüzü ayıramayacağınız bir roman,okurlarının beklediği  ikinci Romanı ,konusu Ankara'da geçen, Ocak ayında raflarda olacak derin cinayet konularını ele alan sürükleyici polisiye cinayet romanı. Yeni romanın müjdesinide okurlarına biz verelim .

 

Bu Haber 405 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  KÜLTÜR-SANAT kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti